15kw太阳能系统三相纯正弦波太阳能逆变器
| 型号。 | TM-150 |
| 输出功率 | 15千瓦 |
| 牌 | SNAT |
| 能量源 | 太阳能发电,城市电网 |
| 波弦的性质 | 正弦波逆变器 |
| 波形 | 纯正弦波 |
| OEM / ODM | 参团 |
| MOQ | 1单位 |
| 商标 | 中性 |
| 规范 | 590 * 470 *730毫米 |
| HS编码 | 8504403090 |
| 相 | 三 |
| 证明 | ce,iso9001 |
| 类型 | 直流/交流逆变器 |
| 电路拓扑 | 全桥型 |
| 交流电压 | 110v,120v,220v,230v |
| 过载能力 | 130% |
| 公司 | 制造商和贸易公司 |
| 应用 | 电源系统 |
| 运输包装 | 标准出口包装 |
| 起源 | 广东佛山 |


| 模型-sntm | 15千瓦 |
| 额定功率 | 15千瓦 |
| 直流电压 | 192VDC / 240VDC |
| 输入 电压 | 三相四线系统=接地线380v±20%usmn; 20%usmn;20% |
| 输入 频率 | 45--65 Hz |
| 产量 电压 | 220VAC±5%(三相四线制)e系统) system) |
| 产量 频率 | 50Hz的±1%plusmn; 1%lusmn;1% |
| 交换 时间 | 从主电源模式切换到电池模式:50ms;从电池模式切换到电源模式:25ms |
| 收费 当前 | 最大8A |
| 逆变器 输出保护 | 输入过压/欠压保护,直流欠压保护,峰值浪涌保护,过载保护 100-120%,30s; > 120%,100毫秒; 0毫秒; |
| 噪声 | <45dB;45dB |
| 工作环境温度 | 0-40ºcºcdm;CºC |
| 储存环境温度 | -15至+15ºCdm;CºC |
| 运行/储存相对湿度 | 0-90%(无结露) |
| 操作高度 | 0-3000m |
| 存储态度 | 0-15000m |
| 净重毛重 | 123/150 |


A1)及时交货和良好的售后服务。
A2)我们有自己的工厂,售价有竞争力。
A3)我们所有的产品都通过了CE,RoHS,ISO9001:2008认证。
A4)100%新材料生产和优质。
A5)专业研发技术团队平均10年经验。ence.

| Model NO. | TM-150 |
| Output Power | 15kw |
| Brand | Snat |
| Power Source | Solar Power, City Grid |
| Nature of Wave String | Sine Wave Inverter |
| Waveform | Pure Sine Wave |
| OEM/ODM | Offered |
| MOQ | 1 Unit |
| Trademark | Neutral |
| Specification | 590*470*730mm |
| HS Code | 8504403090 |
| Phase | Three |
| Certification | CE, ISO9001 |
| Type | DC/AC Inverters |
| Circuit Topologies | Full-Bridge Type |
| AC Voltage | 110V, 120V, 220V, 230V |
| Overload Capacity | 130% |
| Company | Manufacturer and Trading Company |
| Application | Power System |
| Transport Package | Standard Export Package |
| Origin | Foshan Guangdong |


| Model -SNTM | 15KW |
| Rated power | 15KW |
| DC voltage | 192VDC/240VDC |
| Input voltage | three-phase four -wire system =ground wire 380v±20%usmn;20%usmn;20% |
| Input frequency | 45--65 Hz |
| Output voltage | 220VAC ±5%(three- phase four- wire system)e system) system) |
| Output frequency | 50Hz±1%plusmn;1%lusmn;1% |
| Switching time | switching from the main supply mode to the battery mode: 50ms; switching from the battery mode to the mains supply mode: 25ms |
| Charge current | max 8A |
| Inverter output protection | input over voltage/under voltage protection, DC under voltage protection, peak surge protection, overload protection 100-120%, 30s; ﹥120%,100ms;0ms; |
| Noise | <45dB;45dB |
| Ambient temperature for operation | 0-40ºCºCdm;CºC |
| Ambient temperature for storage | -15 to +15ºCºCdm;CºC |
| Relative humidity for operation/storage | 0-90% (no condensation) |
| Altitude for operation | 0-3000m |
| Attitude for storage | 0-15000m |
| Net weight/gross weight | 123/150 |


A1)Prompt delivery and good after-sale services.
A2)We have our own factory,the selling prices is competitive.
A3)All of our products are certified with CE, RoHS, ISO9001:2008.
A4)100% new materials for production and superior quality.
A5)Professional R&D technology team average 10 years experience.ence.ence.
