600W 110VAC离网太阳能逆变器电源
| 型号。 | SNI-060 |
| 输出功率 | 600W |
| 牌 | SNAT |
| 能量源 | 太阳能 |
| 波弦的性质 | 正弦波逆变器 |
| 电压调节 | 5% |
| 公司 | 生产厂家 |
| 样品订单 | 接受 |
| 商标 | SNAT |
| 起源 | 广东佛山 |
| 相 | 单 |
| 证明 | ce,iso9001 |
| 类型 | 直流/交流逆变器 |
| 电路拓扑 | 全桥型 |
| OEM / ODM | 接受 |
| 变频器效率 | > 87% |
| 控制面板 | LED / LCD |
| 应用 | 广泛使用 |
| 规范 | CE; ISO9001 |
| HS编码 | 8504403090 |


| Tyoe | SNI-61 |
| 费率权力 | 600W |
| 输出电压 | 110Vac±5%usmn; 5%usmn; 5% |
| 输出频率 | 50Hz±1%usmn; 1%usmn; 1% |
| 直流电压 | 12VDC |
| 输出波形 | 纯正弦波 |
| 保护功能 | 输入过高/低压保护,直流欠压保护,峰值浪涌保护,过载保护:60〜60秒内自动关机105-120%120-150%在10秒内自动关机; >150% 自动关机小于150ms。 |
| 切换时间 | < 8ms 8ms |
| 工作温度 | 0-40ºCordm;Çordm;C |
| 储存温度 | -15 - +50ºC;ordm;C |
| 操作/存储相对湿度 | 0-90%无冷凝 |
| 风扇 | 温控开关控制 |
| 机器/包装尺寸 | 228*120*198 / 285*195*265毫米 |
| n.w./g.w.(kg) | 7.5 /8.0公斤 |
| 工作高度 | 0-3,000m |
| 存放高度 | 0-15,000m |

| Model NO. | SNI-060 |
| Output Power | 600W |
| Brand | Snat |
| Power Source | Solar Power |
| Nature of Wave String | Sine Wave Inverter |
| Voltage Regulation | 5% |
| Company | Manufacturer |
| Sample Order | Accept |
| Trademark | SNAT |
| Origin | Foshan Guangdong |
| Phase | Single |
| Certification | CE, ISO9001 |
| Type | DC/AC Inverters |
| Circuit Topologies | Full-Bridge Type |
| OEM/ODM | Accept |
| Inverter Efficiency | > 87% |
| Control Panel | LED/LCD |
| Application | Widely Be Used |
| Specification | CE; ISO9001 |
| HS Code | 8504403090 |


| Tyoe | SNI-61 |
| Rate power | 600W |
| Output voltage | 110Vac ± 5%usmn; 5%usmn; 5% |
| Output frequency | 50Hz ± 1%usmn; 1%usmn; 1% |
| DC voltage | 12Vdc |
| Output waveform | Pure sine wave |
| Protection functions | Input too high/low voltage protection, DC under-voltage protection, peak surge protection, overload protection: 105-120% automaticly power off within 60s;120-150% automaticly power off within 10s; >150% automaticly power off less than 150ms. |
| Switch time | < 8ms 8ms |
| Operating Temperature | 0-40ºCordm;Cordm;C |
| Storage temperature | -15 - +50ºCordm;Cordm;C |
| Operating/storage relative humidity | 0-90% no condensation |
| Fan | Temperature control switch control |
| Machine/Package size | 228*120*198 / 285*195*265mm |
| N.W./G.W.(Kg) | 7.5/8.0kg |
| Operating altitude | 0-3,000m |
| Storage altitude | 0-15,000m |
