300W〜5000W太阳能逆变器

| 型号。 | SNR-100 |
| 相 | 单 |
| 证明 | ce,iso9001 |
| 类型 | 直流/交流逆变器 |
| 电路拓扑 | 全桥型 |
| 名称 | 太阳能逆变器 |
| 切换时间 | 5ms的 |
| 噪声 | <45dB;45dB |
| 应用 | 家庭;产业;商用 |
| 波形 | 纯正弦波 |
| 商标 | SNAT |
| 规范 | CE; ISO9001 |
| HS编码 | 8504403090 |
| 源流的性质 | 直流到交流逆变器 |
| 输出功率 | 300瓦特〜5000瓦特 |
| 牌 | SNAT |
| 能量源 | 太阳能 |
| 波弦的性质 | 正弦波逆变器 |
| 公司 | 制造商和交易商ading |
| 充电电流 | 最大15A |
| 出生国家 | 中国广东 |
| 出口 | 全球 |
| oem / odm服务 | 提供 |
| 运输包装 | 标准出口包装 |
| 起源 | 广东佛山 |
| 型号:SNI-R | 2U | 3U | 4U | 5U |
| 额定功率(W) | 300瓦特/500瓦特/ 800瓦特/千瓦特 | 1500瓦特/2000瓦特 | 3000W | 5000W |
| 直流电压(VDC) | 24V / 48V | 48V / 96V / 220V | ||
| 输入电压 | 160-265vac | |||
| 输入频率 | 45-65赫兹 | |||
| 输出电压 | 220VAC±5%lusmn; 5%lusmn;5% | |||
| 输出波形 | 纯正弦波 | |||
| 输出频率 | 50Hz的±1%lusmn; 1%lusmn;1% | |||
| 切换时间 | 5ms的 | |||
| 充电电流 | 最大15A | |||
| 变频器输出保护 | 输入过高/低压保护,直流欠压保护,峰值浪涌保护,过载保护:100-120%30秒; > 100毫秒的120%> 150%,50毫秒;输出短路 < 150 microseconds.roseconds. | |||
| 噪声 | < 45dB45dB | |||
| 运行环境温度 | 0-40 | |||
| 存储环境温度 | -15 - +50 | |||
| 运行/存储环境相对湿度 | 0-90%无冷凝 | |||
| 高空运行环境 | 0-3,000meters | |||
| 高空存储环境 | 0-15000 m | |||
| 外形尺寸 D * W * H(毫米) | 435*484*88 | 485*484*132 | 485*484*176 | 485*484*220 |
| 包装尺寸(mm) | 540*525*210 | 610*540*260 | 590*540*330 | 590*540*375 |
| n.w /毛重(kg)的 | 16.7/18.3 | 27.3/29.8 | 41/49 | 56.1/63.8 |
名称 | 安娜 |
| 移动电话 | +86 13570423516 |
| Model NO. | SNR-100 |
| Phase | Single |
| Certification | CE, ISO9001 |
| Type | DC/AC Inverters |
| Circuit Topologies | Full-Bridge Type |
| Name | Solar Power Inverter |
| Switching Time | 5ms |
| Noise | <45dB;45dB |
| Application | Household; Industrial; Commerical |
| Wave Form | Pure Sine Wave |
| Trademark | SNAT |
| Specification | CE; ISO9001 |
| HS Code | 8504403090 |
| Nature of Source Flow | DC to AC Inverter |
| Output Power | 300W~5000W |
| Brand | Snat |
| Power Source | Solar Power |
| Nature of Wave String | Sine Wave Inverter |
| Company | Manufacturer & Tradingradingading |
| Charge Current | Max 15A |
| Country of Origin | Guangdong, China |
| Export | Global |
| OEM/ODM Service | Provide |
| Transport Package | Standard Export Package |
| Origin | Foshan Guangdong |
| Model:SNI-R | 2U | 3U | 4U | 5U |
| Rated power(W) | 300W/500W/ 800W/1000W | 1500W/2000W | 3000W | 5000W |
| DC voltage(VDC) | 24V/48V | 48V/96V/220V | ||
| Input voltage | 160-265VAC | |||
| Input frequency | 45-65 Hz | |||
| Output voltage | 220VAC±5%lusmn;5%lusmn;5% | |||
| Output waveform | Pure Sine wave | |||
| Output frequency | 50Hz±1%lusmn;1%lusmn;1% | |||
| Switching time | 5ms | |||
| Charging current | Max 15A | |||
| Inverter output protection | input is too high/low voltage protection, DC under-voltage protection, peak surge protection, overload protection: 100-120% for 30 seconds; ﹥ 120% of 100 milliseconds.﹥ 150%, 50 milliseconds; Output short circuit < 150 microseconds.roseconds. | |||
| Noise | < 45dB45dB | |||
| Run environment temperature | 0-40 | |||
| storage environment temperature | -15 - +50 | |||
| Run/storage environment relative humidity | 0-90% No condensation | |||
| Runtime environment at high altitude | 0-3,000meters | |||
| Storage environment at high altitude | 0-15000 m | |||
| Dimensions D*W*H(mm) | 435*484*88 | 485*484*132 | 485*484*176 | 485*484*220 |
| Packaging size(mm) | 540*525*210 | 610*540*260 | 590*540*330 | 590*540*375 |
| N.W/G.W(kg) | 16.7/18.3 | 27.3/29.8 | 41/49 | 56.1/63.8 |
Name | Anna |
| Mobile Phone | +86 13570423516 |