高频修正正弦波1000va 2000va变频器
| 型号。 | EP1100专业 |
| 输出功率 | >1000W |
| 类型 | 直流/交流逆变器 |
| 输入范围 | 90-280vac |
| 显示 | 液晶显示 |
| 频率 | 高频 |
| 窄输入电压范围 | 170-280vac |
| 牌 | 必须/ OEM |
| 运输包装 | 纸板箱 |
| 起源 | 中国 |
| 证明 | iso9001,ce |
| 波弦的性质 | 正弦波逆变器 |
| 充电电流 | 10A / 20A可选 |
| 重量 | 2.8公斤 |
| 波 | 修正正弦波 |
| 宽输入电压范围 | 90-280vac |
| 相 | 单 |
| 商标 | 必须 |
| 规范 | 400 * 347 *596毫米 |
| HS编码 | 8504400309 |






24小时在线----您将在24小时内收到我的报价和回复
12个月保修----如果有任何破损,您将得到备件和维护指南
备件备件----您将获得售后服务备件
售后服务----如果有任何问题,您将由专业的售后服务中心担任
成为必须的常客或代理人----你会得到美丽的礼物和许多的礼节政策
24小时为您服务的售后咨询服务,让您轻松解决问题。
| Model NO. | EP1100 pro |
| Output Power | >1000W |
| Type | DC/AC Inverters |
| Input Range | 90-280VAC |
| Display | LCD |
| Frequency | High Frequency |
| Narrow Input Voltage Range | 170-280VAC |
| Brand | Must/OEM |
| Transport Package | Carton |
| Origin | China |
| Certification | ISO9001, CE |
| Nature of Wave String | Sine Wave Inverter |
| Charge Current | 10A/20A Optional |
| Weight | 2.8kg |
| Wave | Modified Sine Wave |
| Wide Input Voltage Range | 90-280VAC |
| Phase | Single |
| Trademark | MUST |
| Specification | 400*347*596mm |
| HS Code | 8504400309 |






24 hours Online----You will get my quotation and response within 24hours
12 months warranty----You will get the spare parts and maintaince guides if any break dowm
Available spare parts----You will get the spare parts for after-sale service
After-sale service----You will be servised by the professional after-sale service center if any problems
To be regular clients or Agents of MUST----You will get the beautiful gifts and many Preferencial Policy
24 Hours After-service consultancy just for you and to make your problems to solve easily.