迷你UPS 12V为Oruter,移动电源平板电脑
| 型号。 | gm312 |
| 保护 | 短路 |
| 输出容量 | 小型 |
| 输出功率 | 12W |
| 输出电压 | dc 12v,usb 5v |
| 电池类型 | 锂电池 |
| 充电类型 | 共享路由器的适配器适配器Adapter |
| 重量 | 0.506公斤 |
| 商标 | STCB |
| 起源 | 广州深圳 |
| 类型 | 线上 |
| 应用 | 通讯 |
| 牌 | STCB |
| 输入电压范围 | 100-240VAC |
| 转移时间 | 0 Ms |
| 容量 | 2600mAh的* 3件 |
| 尺寸(mm) | 126*68*25 |
| Warrenty | 12个月 |
| 规范 | ce,fcc,rohs |
| HS编码 | 8504402000 |

| 模型 | gm 312 | |
| 输入电压范围 | 11〜13v直流 | |
| 输出端口 | 直流端口 | USB |
| 输出电压 | 12v直流 | 5v直流 |
| 输出电流 | 最大2a | 最大1a |
| 外部适配器输出 | 作为适配器 | 5v直流 |
| 电池容量 | 7800mah | |
| 充电期 | 8小时 | |
| 尺寸(mm) | 126*68*25 | |
| 重量(kg) | 0.506 | |
| 环境 | 温度-20ºC〜+45ºC〜+45ºCrdm;C~+45ºC | |


1.我们可以根据客户需求定制,并找到一个很好的样品物流,请提供确切的地址,公司名称,电话我们。
2.提供1%的PCB板
3.如果通过集装箱,您可以让我们知道您自己的运输代理或使用我们的合作代理
1年的warrent,如果是质量问题,我们会免费提供零件。
常问问题:
Q1 : 你有什么优势?
A1:
a)。我们是专业的ups制造商十多年,我们有这些员工丰富
生产和研发p;D&D
b)优秀的工人和熟练的工程师
c)。我们的宗旨是为每一位客户提供高品质,合理的价格和优良的品质
服务。
d)我们可以保证准时发货。并接受任何运输方式
你需要
Q2 : 如何控制生产质量?
A2:
a)对于材料,我们有IQC部门,IQC测试遵循MIL-STD-105E标准
b)在生产中有4次功能测试
c)我们所有的产品都有100%的老化测试
d)交货前100%QC测试
Q3 : 你接受OEM / ODM吗?
A3:ODM&OEM热烈欢迎!!! d!d !!!
Q4 : 你的付款是什么?
A4:
a)我们可以接受T / T,Western Union,PayPal的付款条件。
样品和试用订单接受PayPal,T / T和西联汇款。正常订单接受T / T&西联联盟ern Union
b)买家确认付款后30%ADVANCE DEPOSIT,余额应在货物准备好之前付运。
| Model NO. | GM312 |
| Protection | Short Circuit |
| Output Capacity | Minitype |
| Output Power | 12W |
| Output Voltage | DC 12V, USB 5V |
| Battery Type | Lithium Battery |
| Charging Type | Share Router′s Adapter AdapterAdapter |
| Weight | 0.506kg |
| Trademark | STCB |
| Origin | Guangzhou Shenzhen |
| Type | On-line |
| Application | Communication |
| Brand | Stcb |
| Input Voltage Range | 100-240VAC |
| Transfer Time | 0 Ms |
| Capacity | 2600mAh*3PCS |
| Dimension(mm) | 126*68*25 |
| Warrenty | 12 Months |
| Specification | CE, FCC, ROHS |
| HS Code | 8504402000 |

| Model | GM 312 | |
| Input voltage range | 11~13v dc | |
| Output port | DC port | USB |
| Output voltage | 12v dc | 5v dc |
| Ouput current | 2A MAX | 1A MAX |
| External adapter output | as adapter | 5v dc |
| Battery capacity | 7800mah | |
| Charging period | 8 hours | |
| Dimension(mm) | 126*68*25 | |
| Weight(kg) | 0.506 | |
| Environment | Temperature -20ºC~+45ºC~+45ºCrdm;C~+45ºC | |


1. We can be customized according to customer needs and find a good sample logistics, please provide the exact address, company name, phone us.
2. 1% pcb board is provided
3. if by container , you can let us know your own shipping agent or use our cooperated agent
4. 1year warrenty , if it is our quality problem , we will provide the parts for free .
FAQ:
Q1 : What is you advantages?
A1:
a).We are professional ups manufacturer for more than ten years and we have these staffs with rich
production and R&D&Dp;D&D
b) Excellent workers and skilled engineers
c).Our aims are to provide every customer high quality, reasonable price and excellent
service.
d)we can guarantee to send the goods on time. And also accept any transportation ways that
you require
Q2 : How do you control the production quality?
A2:
a) For materials, we have IQC departments and the IQC testing follow MIL-STD-105E standard
b) in production have 4 times function testing
c) all of our products with 100% burn-in testing
d) 100% QC testing before delivery
Q3 : Do you accept OEM/ODM?
A3 : ODM&OEM are warmly welcomed !!!d !!!d !!!
Q4 : what's your payment?
A4:
a) We can accept payment terms of T/T, Western Union, PayPal.
Samples and trial order accept PayPal ,T/T & Western Union. normal order accept T/T &Western Unionern Unionern Union
b) 30% ADVANCE DEPOSIT after buyer's confirmed payment, the balance should be paid before shipping when goods are ready.