100v-240v交流到9v 12v直流迷你ups与15v 24v poe
| 型号。 | poe 36w |
| 类型 | 线上 |
| 输出容量 | 小型 |
| 输出功率 | 12W |
| 输出电压 | 9V / 12VDC,15V / 24V Poe可调 |
| 电池类型 | 锂电池 |
| 充电类型 | 内置适配器 |
| 重量 | 0.6公斤 |
| 商标 | STCB |
| 规范 | ce,fcc,rohs |
| HS编码 | 8504402000 |
| 相 | 单相 |
| 应用 | 通讯 |
| 牌 | STCB |
| 输入电压范围 | 100-240VAC |
| 转移时间 | 0 Ms |
| 容量 | 2200mAh的* 4pca |
| 尺寸(mm) | 108*178*29 |
| Warrenty | 12个月 |
| 运输包装 | 纸箱 |
| 起源 | 广州深圳 |

| 模型 | POE-36瓦特 | |
| 输入电压 | 100〜240V交流/ 50-60赫兹 | |
| 产量 | POE接口 | 直流接口 |
| 输出电压(可选) | 15,24Vdc | 9,12Vdc |
| 输出极性 | + 4,5pin -7,8pins | -- |
| 转移时间 | 0毫秒 | |
| 输出功率和电流(共同)mmon)mmon) | 24瓦特/ 1.0A | 12瓦特/ 1.0A |
| 电池类型 | 锂电池 | |
| 数量和电池容量ttery | 2200mAh的* 4 | |
| 充电期 | 典型2-3小时 | |
| 单位尺寸(mm) | 108*178*29 | |
| 净重/公斤) | 0.62公斤 | |
| 表演环境 | 温度0ºC〜40ºC,湿度20%〜90%20%〜90%ity 20%~90% | |
| 噪音级别 | 小于40dB | |


我们的服务:
1.我们可以根据客户需求定制,并找到一个很好的样品物流,请提供确切的地址,公司名称,电话我们。
2.提供1%的PCB板
3.如果通过集装箱,您可以让我们知道您自己的运输代理或使用我们的合作代理
1年的warrent,如果是质量问题,我们会免费提供零件。
常问问题:
Q1 : 你有什么优势?
A1:
a)。我们是专业的ups制造商十多年,我们有这些员工丰富
生产和研发p;D&D
b)优秀的工人和熟练的工程师
c)。我们的宗旨是为每一位客户提供高品质,合理的价格和优良的品质
服务。
d)我们可以保证准时发货。并且也接受任何运输方式
你需要
Q2 : 如何控制生产质量?
A2:
a)对于材料,我们有IQC部门,IQC测试遵循MIL-STD-105E标准
b)在生产中有4次功能测试
c)我们所有的产品都有100%的老化测试
d)交货前100%QC测试
Q3 : 你接受OEM / ODM吗?
A3:ODM&OEM热烈欢迎!!! d!d !!!
Q4 : 你的付款是什么?
A4:
a)我们可以接受T / T,Western Union,PayPal的付款条件。
样品和试用订单接受PayPal,T / T和西联汇款。正常订单接受T / T&西联联盟ern Union
b)买家确认付款后30%ADVANCE DEPOSIT,余额应在货物准备好之前付运。
| Model NO. | POE 36w |
| Type | On-line |
| Output Capacity | Small Type |
| Output Power | 12W |
| Output Voltage | 9V/12VDC ,15V/24V Poe Adjustable |
| Battery Type | Lithium Battery |
| Charging Type | Built-in Adapter |
| Weight | 0.6kg |
| Trademark | STCB |
| Specification | CE, FCC, ROHS |
| HS Code | 8504402000 |
| Phase | Single Phase |
| Application | Communication |
| Brand | Stcb |
| Input Voltage Range | 100-240VAC |
| Transfer Time | 0 Ms |
| Capacity | 2200mAh*4PCA |
| Dimension(mm) | 108*178*29 |
| Warrenty | 12 Months |
| Transport Package | Cartons |
| Origin | Guangzhou Shenzhen |

| Model | POE-36W | |
| Input voltage | 100~240Vac/50-60Hz | |
| Output | POE interface | DC interface |
| Output voltage(optional) | 15,24Vdc | 9,12Vdc |
| Output polarity | +4,5pins -7,8pins | -- |
| Transfer time | 0ms | |
| Output power & current(in common)mmon)mmon) | 24W/1.0A | 12W/1.0A |
| Battery type | Lithium battery | |
| QTY.&capacity of batterytteryttery | 2200mah*4 | |
| Charging period | Typical 2-3 hours | |
| Unit dimension(mm) | 108*178*29 | |
| Net weight(kg) | 0.62kg | |
| Environment of performance | Temperature 0ºC~40ºC,Humidity 20%~90%ity 20%~90%ity 20%~90% | |
| Noise level | Less than 40dB | |


Our services:
1. We can be customized according to customer needs and find a good sample logistics, please provide the exact address, company name, phone us.
2. 1% pcb board is provided
3. if by container , you can let us know your own shipping agent or use our cooperated agent
4. 1year warrenty , if it is our quality problem , we will provide the parts for free .
FAQ:
Q1 : What is you advantages?
A1:
a).We are professional ups manufacturer for more than ten years and we have these staffs with rich
production and R&D&Dp;D&D
b) Excellent workers and skilled engineers
c).Our aims are to provide every customer high quality, reasonable price and excellent
service.
d)we can guarantee to send the goods on time. And also accept any transportation ways that
you require
Q2 : How do you control the production quality?
A2:
a) For materials, we have IQC departments and the IQC testing follow MIL-STD-105E standard
b) in production have 4 times function testing
c) all of our products with 100% burn-in testing
d) 100% QC testing before delivery
Q3 : Do you accept OEM/ODM?
A3 : ODM&OEM are warmly welcomed !!!d !!!d !!!
Q4 : what's your payment?
A4:
a) We can accept payment terms of T/T, Western Union, PayPal.
Samples and trial order accept PayPal ,T/T & Western Union. normal order accept T/T &Western Unionern Unionern Union
b) 30% ADVANCE DEPOSIT after buyer's confirmed payment, the balance should be paid before shipping when goods are ready.