Ar-350va / 500va / 600va / 800va / 1000va继电器型通用插座自动电压调节器/稳定器
议价
加入意向| 型号。 | AR-350VA / 500VA / 600VA / 800VA / 1000VA |
| 相 | 单相 |
| 用法 | 在电压波动的地区使用 |
| 尺寸 | 小 |
| 能量源 | 继电器通用插座自动稳压器 |
| 牌 | Conpo |
| 规范 | ce,rohs,sgs,iso9001,cnca,soncap,saso等 |
| HS编码 | 8504401990 |
| 当前类型 | AC |
| 频率特性 | 50Hz / 60Hz的 |
| 频率 | 50Hz / 60Hz的 |
| 铁芯形状 | 环形变压器 |
| 应用范围 | 在电压波动的地区使用 |
| 商标 | conpo |
| 起源 | 中国 |


| Model NO. | AR-350VA/500VA/600VA/800VA/1000VA |
| Phase | Single Phase |
| Usage | for Use in Region Where Net Voltage Is Fluctuating |
| Size | Small |
| Power Source | Relay Universal Socket Automatic Voltage Regulator |
| Brand | Conpo |
| Specification | CE, RoHS, SGS, ISO9001, CNCA, SONCAP, SASO etc. |
| HS Code | 8504401990 |
| Current Type | AC |
| Frequency Characteristics | 50Hz/60Hz |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Iron Core Shape | Toroidal Transformer |
| Application Range | for Use in Region Where Net Voltage Is Fluctuating |
| Trademark | CONPO |
| Origin | China |

