10 AMP/20AMP最佳逆变器24V 12V逆变器
| 型号。 | EP1000series |
| 类型 | 直流/交流逆变器 |
| 输出功率 | 501 - 1000W |
| 容量 | 100VA / 2000VA |
| 输出波 | 修正正弦波 |
| 直流电压 | 12V / 24VDC |
| 显示 | LCD / LED |
| 规范 | iso9001,ce |
| HS编码 | 8504403090 |
| 相 | 单 |
| 能量源 | 电力 |
| 输入电压 | 90 - 280vac或170-280vac |
| 充电器 | 10A / 20A |
| 后面板 | 2PCS店 |
| 出生国家 | 中国 |
| 商标 | 必须或oem品牌 |
| 起源 | 中国 |
高频修正正弦波逆变器600W / 12VDC
主要特点:
1.家庭使用2.用户可选择接受更宽的输入电压。
全自动无声操作。
四塔设计。
5.频率高。
6.模式充电。
7.可在五个交流电源插座配置中使用:NEMA,Schuko,法国,印度和BS1363。
8.紧凑的尺寸,方便使用和储存。
9.内置8Amp超级充电器,最高可达100Ah电池。
10.家用电器和办公设备的小型化和成本效益的逆变器。
11. 3步IGBT MOSFET充电控制充电时间



| Model NO. | EP1000series |
| Type | DC/AC Inverters |
| Output Power | 501 - 1000W |
| Capacity | 100va/2000va |
| Output Wave | Modified Sine Wave |
| DC Voltage | 12V/24VDC |
| Display | LCD/LED |
| Specification | ISO9001, CE |
| HS Code | 8504403090 |
| Phase | Single |
| Power Source | Electric Power |
| Input Voltage | 90 - 280VAC or 170-280VAC |
| Charger | 10A/20A |
| Rear Panel | 2PCS Outlets |
| Country of Origin | China |
| Trademark | MUST Or OEM brand |
| Origin | China |
High Frequency Modified Sine Wavev Inverter 600W/12VDC
Main features:
1.Household use2.User selectable for accepting wider input voltage.
3.Full automatic and silent operation.
4.Rack Tower design.
5.High Frequency.
6.Off mode charging.
7.Available in five AC outlet configurations: NEMA, Schuko, French, India, and BS1363.
8.Compact size for convenient use and storage.
9.Built-in 8Amp super charger for up to 100Ah battery.
10.Small scale and cost effective inverter for home appliances and office equipment.
11. 3 steps IGBT mosfet charging control to recharging time


