1-2kVA Ep1000系列家用在卡拉奇,UPS备用UPS家用在卡拉奇
| 型号。 | EP1000系列 |
| 类型 | 交流家用逆变器 |
| 尺寸 | 400*347*596 |
| 颜色 | 黑或白 |
| 净重 | 2.3kg或2.5kg |
| 输出频率 | 50-60HZ |
| 长备份时间 | 直到外部电池 |
| 商标 | 必须 |
| 起源 | 中国深圳 |
| 相 | 单 |
| 应用 | 电视,电脑,风扇,灯泡 |
| 盖 | 塑料 |
| 转移时间 | 4ms典型,8ms最大 |
| 面板 | 新的LCD面板或LED |
| Prouction | 峰值,掉电,干扰,过载,过度 |
| 能量源 | 电力 |
| 规范 | ce,iso9001&14000; 1400014000 |
| HS编码 | 8504409990 |
在卡拉奇的家里起床
2.内置过载保护,短路,过压,低压过热
3.自诊断功能,能够检测变频器的变频器和电池的状态
超长的待机时间。并可根据客户要求提供额外的电池连接以实现更长的电源供应时间。
照片:


| Model NO. | EP1000 Series |
| Type | AC Home Inverter |
| Size | 400*347*596 |
| Color | Black or White |
| Net Weight | 2.3kg or 2.5kg |
| Output Frequency | 50-60Hz |
| Long Backup Time | up to Outside Battery |
| Trademark | MUST |
| Origin | Shenzhen, China |
| Phase | Single |
| Application | TV, Computer, Fans, Bulbs |
| Cover | Plastic |
| Transfer Time | 4ms Typical, 8ms Max. |
| Panel | New LCD Panel or LED |
| Prouction | Spikes, Brownouts, Interference, Overload, Overcurre |
| Power Source | Electric Power |
| Specification | CE, ISO9001&14000;1400014000 |
| HS Code | 8504409990 |
1. ups for home in karachi
2. Inner-equipped protection of over-load, short-circuit, over-voltage, low-voltage over-heating
3. Self-diagnosis function, capable of detecting status at inverter and battery in the Inverter
4. Extra long standby time. And additional battery connections possible for longer power supply time according to customer's requirements.
2. Photos:

