塑料箱易于操作逆变器ISO高频充电器家用逆变器Ep1000系列液晶LED 600W / 1200W离网
| 型号。 | EP1000系列 |
| 类型 | 交流家用逆变器 |
| 输出功率 | 1KW-2千瓦 |
| 盖 | 塑料 |
| 转移时间 | 4ms典型,8ms最大 |
| 面板 | 新的LCD面板或LED |
| 应用 | 电视,电脑,风扇,灯泡,,,, |
| 长备份时间 | 直到外部电池 |
| 规范 | ce,iso9001&14000; 1400014000 |
| HS编码 | 8504409990 |
| 相 | 单 |
| 能量源 | 电力 |
| 尺寸 | 400*347*596 |
| 颜色 | 黑或白 |
| 净重 | 2.3kg或2.5kg |
| 输出频率 | 50-60HZ |
| Prouction | 峰值,掉电,干扰,过载,过度 |
| 商标 | 必须 |
| 起源 | 中国深圳 |
塑料外壳易于操作变频器ISO高频充电器家用逆变器EP1000系列LCD LCD 600W / 1200W离网中国供应商:
特点
中国供应商
2.内置过载保护,短路,过压,低压过热
3.自诊断功能,能够检测变频器的变频器和电池的状态
照片:


| Model NO. | EP1000 series |
| Type | AC Home Inverter |
| Output Power | 1kw-2kw |
| Cover | Plastic |
| Transfer Time | 4ms Typical, 8ms Max. |
| Panel | New LCD Panel or LED |
| Application | TV,Computer,Fans, Bulbs,,,, |
| Long Backup Time | up to Outside Battery |
| Specification | CE, ISO9001&14000;1400014000 |
| HS Code | 8504409990 |
| Phase | Single |
| Power Source | Electric Power |
| Size | 400*347*596 |
| Color | Black or White |
| Net Weight | 2.3kg or 2.5kg |
| Output Frequency | 50-60Hz |
| Prouction | Spikes, Brownouts, Interference,Overload,Overcurre |
| Trademark | MUST |
| Origin | Shenzhen, China |
Plastic case easy operation Inverter ISO High frequency charger home inverter EP1000 series for LCD LED 600W/1200W off grid china suppliers:
1. Features
1. china suppliers
2. Inner-equipped protection of over-load, short-circuit, over-voltage, low-voltage over-heating
3. Self-diagnosis function, capable of detecting status at inverter and battery in the Inverter
2. Photos:

