5kw三相纯正弦波逆变器太阳能发电系统
| 型号。 | SNI-350 |
| 输出功率 | 5000W |
| 牌 | SNAT |
| 能量源 | 太阳能 |
| 贸易 | 接受oem / odm |
| 控制面板 | 液晶显示 |
| MOQ | 1单位 |
| 应用 | 电源系统 |
| 运输包装 | 国际标准 |
| 起源 | 广东佛山 |
| 相 | 三 |
| 证明 | ce,iso9001 |
| 类型 | 直流/交流逆变器 |
| 波弦的性质 | 正弦波逆变器 |
| 公司 | 生产厂家 |
| 重量 | 50公斤 |
| 装船 | 空中或海上 |
| 商标 | 中性 |
| 规范 | 560 * 230 * 570毫米 |
| HS编码 | 8504403090 |



| 额定功率 | 5千瓦 |
| 直流电压(VDC) | 48VDC / 96VDC / 192VDC |
| 输入电压 | 三相四线+接地线380v + 20% |
| 输入频率范围 | 45-65HZ |
| 输出电压 | 220VAC±5%lusmn; 5%lusmn;5% |
| 输出频率范围 | 50Hz的±1%lusmn; 1%lusmn;1% |
| 充电电流 | 最大。 8A |
| 噪声 | <45dB45dB |
| 工作环境温度 | 0-40ºCordm;Çordm;C |
| 综合保护功能 | 过载,短路,过压,欠压,过温 |
| 面板显示 | LED显示屏带LCD显示屏,设备运行状态一目了然 |
| 工作/储存环境相对湿度范围 | 0-90%无冷凝 |
| 产品尺寸(长*宽*高) | 590*470*730毫米 |
| 包装尺寸(长*宽*高) | 690*570*850毫米 |
| n.w./g.w。 | 49.7/55.3公斤 |
A1)及时交货和良好的售后服务。
A2)我们有自己的工厂,售价有竞争力。
A3)我们所有的产品都通过了CE,RoHS,ISO9001:2008认证。
A4)100%新材料生产和优质。
A5)专业研发技术团队平均10年经验。ence.

| Model NO. | SNI-350 |
| Output Power | 5000W |
| Brand | Snat |
| Power Source | Solar Power |
| Trade | Accept OEM/ODM |
| Control Panel | LCD |
| MOQ | 1 Unit |
| Application | Power System |
| Transport Package | International Standard |
| Origin | Foshan Guangdong |
| Phase | Three |
| Certification | CE, ISO9001 |
| Type | DC/AC Inverters |
| Nature of Wave String | Sine Wave Inverter |
| Company | Manufacturer |
| Weight | 50kg |
| Shipment | by Air or by Sea |
| Trademark | Neutral |
| Specification | 560*230*570 mm |
| HS Code | 8504403090 |



| Rated power | 5KW |
| Direct voltages (VDC) | 48vdc/96vdc/192vdc |
| Input voltage | three phase four wire + ground wire 380v + 20% |
| Input frequency range | 45-65Hz |
| Output voltages | 220VAC±5%lusmn;5%lusmn;5% |
| Output frequency range | 50Hz±1%lusmn;1%lusmn;1% |
| Charging current | Max. 8A |
| Noise | <45dB45dB |
| Operating ambient temperatures | 0-40ºCordm;Cordm;C |
| Comprehensive protection function | overload,short circuit, overvoltage, under-voltage, over-temperature |
| Panel Display | LED display with LCD display, equipment running status be clear at a glance |
| Operating/storage ambient relative humidity range | 0-90% no condensation |
| Product dimension (L*W*H) | 590*470*730mm |
| Package size (L*W*H) | 690*570*850mm |
| N.W./G.W. | 49.7/55.3kg |
A1)Prompt delivery and good after-sale services.
A2)We have our own factory,the selling prices is competitive.
A3)All of our products are certified with CE, RoHS, ISO9001:2008.
A4)100% new materials for production and superior quality.
A5)Professional R&D technology team average 10 years experience.ence.ence.
