Sjw-Wb-2500kVA工业微芯片(CPU),非接触式(非接触式)补偿电压调节器/稳定器

议价
加入意向| 型号。 | SJW-WB-2500KVA |
| 相 | 三阶段 |
| 用法 | 三相四线制 |
| 铁芯形状 | EI |
| 牌 | Conpo |
| 规范 | 2500KVA / 3相,微芯片(CPU)和非接触式AVRct AVRt AVR |
| HS编码 | 8504401990 |
| 当前类型 | AC |
| 频率特性 | 低频 |
| 频率 | 50Hz / 60Hz的 |
| 应用范围 | 用于净电压澄清的地区 |
| 商标 | conpo |
| 起源 | 中国南京 |
| SJW-WB工业微芯片(CPU),非接触式(非接触式)补偿式交流电压稳定器(智能SCR控制系统) | |
| 输入电压 | 380V +/- 20%(如+/- 15%,30%,40%等大范围可定制,订货时请注明!) |
| 输入频率 | 50Hz / 60Hz的 |
| 输出电压 | 380VAC |
| 输出电压精度 | +/- 1〜5%可调 |
| 滤波器失真 | 无额外的波形失真(静态) |
| 功率因数 | 0.8 |
| 响应时间 | ≤≤le;≤0.03s |
| 抗干扰 | 避雷器,EMI滤波器,LC滤波器(可选,请在订购时注明) |
| 过压或欠压保护 | 输出相电压超过10%,切断输入或旁路相转移 |
| 过载保护 | 电子检测,三分钟内切断输入 |
| 旁路保护 | 发生故障时自动转移到旁路 |
| 相缺乏保护 | 自动切断 |
| 超载能力 | 5倍额定电流1秒 |
| 液晶显示器 | 电压,电流和异常等 |
| 报警 | LCD显示和报警 |
| 环境温度 | 0~45ºCordm;Çordm;C |
| 高度 | <4000M |
| 通讯接口 | 机器配置RS-232接口(订购时请注明) |
| 噪声 | ≤≤le;≤45dB(距离1m) |
| 冷却系统 | 冷风扇 |
| 定制选项的规格和可用性,请联系CONPO! | |
| 模型 | 主要。产品规格 | 数量。每公斤 | 包装尺寸 | 备注 |
| SJW-WB-20KVA | 3相,Vi:380V +/- 20%,Vo:380V +/- 2.5%,微芯片和非接触式AVR,LCD显示屏splay | 1件 | 420 * 820 *840毫米 | 定制规格是可以接受的 |
| SJW-WB-30KVA | 3相,Vi:380V +/- 20%,Vo:380V +/- 2.5%,微芯片和非接触式AVR,LCD显示屏splay | 1件 | 420 * 820 *840毫米 | 定制规格是可以接受的 |
| SJW-WB-40KVA | 3相,Vi:380V +/- 20%,Vo:380V +/- 2.5%,微芯片和非接触式AVR,LCD显示屏splay | 1件 | 420 * 820 *840毫米 | 定制规格是可以接受的 |
| SJW-WB-50KVA | 3相,Vi:380V +/- 20%,Vo:380V +/- 2.5%,微芯片和非接触式AVR,LCD显示屏splay | 1件 | 420 * 820 *840毫米 | 定制规格是可以接受的 |
| SJW-WB-60KVA | 3相,Vi:380V +/- 20%,Vo:380V +/- 2.5%,微芯片和非接触式AVR,LCD显示屏splay | 1件 | 420 * 820 *840毫米 | 定制规格是可以接受的 |
| SJW-WB-80KVA | 3相,Vi:380V +/- 20%,Vo:380V +/- 2.5%,微芯片和非接触式AVR,LCD显示屏splay | 1件 | 470 * 830 *1220毫米 | 定制规格是可以接受的 |
| SJW-WB-100KVA | 3相,Vi:380V +/- 20%,Vo:380V +/- 2.5%,微芯片和非接触式AVR,LCD显示屏splay | 1件 | 470 * 830 *1220毫米 | 定制规格是可以接受的 |
| SJW-WB-120KVA | 3相,Vi:380V +/- 20%,Vo:380V +/- 2.5%,微芯片和非接触式AVR,LCD显示屏splay | 1件 | 560 * 900 *1340毫米 | 定制规格是可以接受的 |
| SJW-WB-150KVA | 3相,Vi:380V +/- 20%,Vo:380V +/- 2.5%,微芯片和非接触式AVR,LCD显示屏splay | 1件 | 560 * 900 *1340毫米 | 定制规格是可以接受的 |
| SJW-WB-180KVA | 3相,Vi:380V +/- 20%,Vo:380V +/- 2.5%,微芯片和非接触式AVR,LCD显示屏splay | 1件 | 560 * 900 *1340毫米 | 定制规格是可以接受的 |
| SJW-WB-200KVA | 3相,Vi:380V +/- 20%,Vo:380V +/- 2.5%,微芯片和非接触式AVR,LCD显示屏splay | 1件 | 560 * 900 *1340毫米 | 定制规格是可以接受的 |
| SJW-WB-250KVA | 3相,Vi:380V +/- 20%,Vo:380V +/- 2.5%,微芯片和非接触式AVR,LCD显示屏splay | 1件 | 1240 * 840 *1700毫米 | 定制规格是可以接受的 |
| SJW-WB-300KVA | 3相,Vi:380V +/- 20%,Vo:380V +/- 2.5%,微芯片和非接触式AVR,LCD显示屏splay | 1件 | 1240 * 840 *1700毫米 | 定制规格是可以接受的 |
| SJW-WB-400KVA | 3相,Vi:380V +/- 20%,Vo:380V +/- 2.5%,微芯片和非接触式AVR,LCD显示屏splay | 1件 | 1240 * 840 *1700毫米 | 定制规格是可以接受的 |
| SJW-WB-500KVA | 3相,Vi:380V +/- 20%,Vo:380V +/- 2.5%,微芯片和非接触式AVR,LCD显示屏splay | 1件 | 1240 * 840 *1700毫米 | 定制规格是可以接受的 |
| SJW-WB-600KVA | 3相,Vi:380V +/- 20%,Vo:380V +/- 2.5%,微芯片和非接触式AVR,LCD显示屏splay | 1件 | 1240 * 840 *1700毫米 | 定制规格是可以接受的 |
| SJW-WB-800KVA | 3相,Vi:380V +/- 20%,Vo:380V +/- 2.5%,微芯片和非接触式AVR,LCD显示屏splay | 1件 | 1540 * 840 *2040毫米 | 定制规格是可以接受的 |
| SJW-WB-1000KVA | 3相,Vi:380V +/- 20%,Vo:380V +/- 2.5%,微芯片和非接触式AVR,LCD显示屏splay | 1件 | 1540 * 840 *2040毫米 | 定制规格是可以接受的 |
| SJW-WB-1200KVA | 3相,Vi:380V +/- 20%,Vo:380V +/- 2.5%,微芯片和非接触式AVR,LCD显示屏splay | 1件 | 1540 * 840 *2040毫米 | 定制规格是可以接受的 |
| SJW-WB-1600KVA | 3相,Vi:380V +/- 20%,Vo:380V +/- 2.5%,微芯片和非接触式AVR,LCD显示屏splay | 1件 | 1540 * 840 *2040毫米 | 定制规格是可以接受的 |
| SJW-WB-2000KVA | 3相,Vi:380V +/- 20%,Vo:380V +/- 2.5%,微芯片和非接触式AVR,LCD显示屏splay | 1件 | 2240 * 1240 *2040毫米 | 定制规格是可以接受的 |
| SJW-WB-2500KVA | 3相,Vi:380V +/- 20%,Vo:380V +/- 2.5%,微芯片和非接触式AVR,LCD显示屏splay | 1件 | 2240 * 1240 *2040毫米 | 定制规格是可以接受的 |
| SJW-WB-3000KVA | 3相,Vi:380V +/- 20%,Vo:380V +/- 2.5%,微芯片和非接触式AVR,LCD显示屏splay | 1件 | 2240 * 1240 *2040毫米 | 定制规格是可以接受的 |
| Model NO. | SJW-WB-2500KVA |
| Phase | Three Phase |
| Usage | Three-Phase, Four-Wire System |
| Iron Core Shape | EI |
| Brand | Conpo |
| Specification | 2500KVA/3Phase, Micro-chip(CPU) & Non-contact AVRct AVRt AVR |
| HS Code | 8504401990 |
| Current Type | AC |
| Frequency Characteristics | Low Frequency |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Application Range | Used in Region Where The Net Voltage Is Flucuating |
| Trademark | CONPO |
| Origin | Nanjing, China |
| SJW-WB Industrial Micro-chip(CPU), Non-contact(contactless)Compensated AC Voltage Stabilizer(Intelligent SCR controlled system) | |
| Input voltage | 380V+/-20% (like +/-15%, 30%, 40% etc. large range can be customized, when ordering, please specify it!) |
| Input frequency | 50Hz/60Hz |
| Output voltage | 380VAC |
| Output voltage accuracy | +/-1~5% adjustable |
| Filter distortion | No additional waveform distortion(static state) |
| Power factor | 0.8 |
| Response time | ≤≤le;≤0.03s |
| Anti-interference | Arrester, EMI filter, LC filter(Optional, please specify it when ordering) |
| Over or under voltage protection | Output phase voltage over 10%, cut-off input or transfer to bypass phase incessantly |
| Overload protection | Electronic detection, cut off input in three minutes |
| Bypass protection | Automatically transfer to bypass in case of failure |
| Phase lack protection | Cut-off automatically |
| Overload ability | 5times rated current 1second |
| LCD display | Voltage, current and abnormal etc. |
| Alarm | LCD display and alarm |
| Ambient temperature | 0~45ºCordm;Cordm;C |
| Altitude | <4000M |
| Communication interface | Machine configuration RS-232 interface(Optional, please specify it when ordering) |
| Noise | ≤≤le;≤45dB(1m distance) |
| Cooling system | Cooling fan |
| Customize option for specification and availability, please contact CONPO! | |
| Model | Main. Specifications | Qty. per pkg | Package size | Remarks |
| SJW-WB-20KVA | 3Phase, Vi: 380V+/-20%, Vo: 380V+/-2.5%, Micro-chip & Non-contact AVR, LCD displaysplaysplay | 1pc | 420*820*840mm | Custom-made specifications are acceptable |
| SJW-WB-30KVA | 3Phase, Vi: 380V+/-20%, Vo: 380V+/-2.5%, Micro-chip & Non-contact AVR, LCD displaysplaysplay | 1pc | 420*820*840mm | Custom-made specifications are acceptable |
| SJW-WB-40KVA | 3Phase, Vi: 380V+/-20%, Vo: 380V+/-2.5%, Micro-chip & Non-contact AVR, LCD displaysplaysplay | 1pc | 420*820*840mm | Custom-made specifications are acceptable |
| SJW-WB-50KVA | 3Phase, Vi: 380V+/-20%, Vo: 380V+/-2.5%, Micro-chip & Non-contact AVR, LCD displaysplaysplay | 1pc | 420*820*840mm | Custom-made specifications are acceptable |
| SJW-WB-60KVA | 3Phase, Vi: 380V+/-20%, Vo: 380V+/-2.5%, Micro-chip & Non-contact AVR, LCD displaysplaysplay | 1pc | 420*820*840mm | Custom-made specifications are acceptable |
| SJW-WB-80KVA | 3Phase, Vi: 380V+/-20%, Vo: 380V+/-2.5%, Micro-chip & Non-contact AVR, LCD displaysplaysplay | 1pc | 470*830*1220mm | Custom-made specifications are acceptable |
| SJW-WB-100KVA | 3Phase, Vi: 380V+/-20%, Vo: 380V+/-2.5%, Micro-chip & Non-contact AVR, LCD displaysplaysplay | 1pc | 470*830*1220mm | Custom-made specifications are acceptable |
| SJW-WB-120KVA | 3Phase, Vi: 380V+/-20%, Vo: 380V+/-2.5%, Micro-chip & Non-contact AVR, LCD displaysplaysplay | 1pc | 560*900*1340mm | Custom-made specifications are acceptable |
| SJW-WB-150KVA | 3Phase, Vi: 380V+/-20%, Vo: 380V+/-2.5%, Micro-chip & Non-contact AVR, LCD displaysplaysplay | 1pc | 560*900*1340mm | Custom-made specifications are acceptable |
| SJW-WB-180KVA | 3Phase, Vi: 380V+/-20%, Vo: 380V+/-2.5%, Micro-chip & Non-contact AVR, LCD displaysplaysplay | 1pc | 560*900*1340mm | Custom-made specifications are acceptable |
| SJW-WB-200KVA | 3Phase, Vi: 380V+/-20%, Vo: 380V+/-2.5%, Micro-chip & Non-contact AVR, LCD displaysplaysplay | 1pc | 560*900*1340mm | Custom-made specifications are acceptable |
| SJW-WB-250KVA | 3Phase, Vi: 380V+/-20%, Vo: 380V+/-2.5%, Micro-chip & Non-contact AVR, LCD displaysplaysplay | 1pc | 1240*840*1700mm | Custom-made specifications are acceptable |
| SJW-WB-300KVA | 3Phase, Vi: 380V+/-20%, Vo: 380V+/-2.5%, Micro-chip & Non-contact AVR, LCD displaysplaysplay | 1pc | 1240*840*1700mm | Custom-made specifications are acceptable |
| SJW-WB-400KVA | 3Phase, Vi: 380V+/-20%, Vo: 380V+/-2.5%, Micro-chip & Non-contact AVR, LCD displaysplaysplay | 1pc | 1240*840*1700mm | Custom-made specifications are acceptable |
| SJW-WB-500KVA | 3Phase, Vi: 380V+/-20%, Vo: 380V+/-2.5%, Micro-chip & Non-contact AVR, LCD displaysplaysplay | 1pc | 1240*840*1700mm | Custom-made specifications are acceptable |
| SJW-WB-600KVA | 3Phase, Vi: 380V+/-20%, Vo: 380V+/-2.5%, Micro-chip & Non-contact AVR, LCD displaysplaysplay | 1pc | 1240*840*1700mm | Custom-made specifications are acceptable |
| SJW-WB-800KVA | 3Phase, Vi: 380V+/-20%, Vo: 380V+/-2.5%, Micro-chip & Non-contact AVR, LCD displaysplaysplay | 1pc | 1540*840*2040mm | Custom-made specifications are acceptable |
| SJW-WB-1000KVA | 3Phase, Vi: 380V+/-20%, Vo: 380V+/-2.5%, Micro-chip & Non-contact AVR, LCD displaysplaysplay | 1pc | 1540*840*2040mm | Custom-made specifications are acceptable |
| SJW-WB-1200KVA | 3Phase, Vi: 380V+/-20%, Vo: 380V+/-2.5%, Micro-chip & Non-contact AVR, LCD displaysplaysplay | 1pc | 1540*840*2040mm | Custom-made specifications are acceptable |
| SJW-WB-1600KVA | 3Phase, Vi: 380V+/-20%, Vo: 380V+/-2.5%, Micro-chip & Non-contact AVR, LCD displaysplaysplay | 1pc | 1540*840*2040mm | Custom-made specifications are acceptable |
| SJW-WB-2000KVA | 3Phase, Vi: 380V+/-20%, Vo: 380V+/-2.5%, Micro-chip & Non-contact AVR, LCD displaysplaysplay | 1pc | 2240*1240*2040mm | Custom-made specifications are acceptable |
| SJW-WB-2500KVA | 3Phase, Vi: 380V+/-20%, Vo: 380V+/-2.5%, Micro-chip & Non-contact AVR, LCD displaysplaysplay | 1pc | 2240*1240*2040mm | Custom-made specifications are acceptable |
| SJW-WB-3000KVA | 3Phase, Vi: 380V+/-20%, Vo: 380V+/-2.5%, Micro-chip & Non-contact AVR, LCD displaysplaysplay | 1pc | 2240*1240*2040mm | Custom-made specifications are acceptable |