500W功率混合逆变器与太阳能发电系统的充电控制器
| 型号。 | SNC-050 |
| 输出功率 | 500W |
| 牌 | SNAT |
| 能量源 | 太阳能 |
| oem / odm服务 | 提供 |
| 波形 | 纯正弦波 |
| 公司 | 生产厂家 |
| 应用 | 家庭;产业;商用 |
| 运输包装 | 国际标准 |
| 起源 | 广东佛山 |
| 相 | 单 |
| 证明 | ce,iso9001 |
| 类型 | 直流/交流逆变器 |
| 波弦的性质 | 正弦波逆变器 |
| 输出电压(V) | 110VAC / 120VAC / 220VAC / 230VAC |
| 控制模式 | pwm或mppt |
| MOQ | 1单位 |
| 商标 | 中性 |
| 规范 | 430 * 145 * 224毫米 |
| HS编码 | 8504403090 |

| 型号:NKY- | 500W | ||||||||
| 额定功率 | 500W | ||||||||
| 直流电压 | 12VDC / 24VDC / 48VDC | ||||||||
| 太阳能模块的输入 | 额定功率 | 500wp | |||||||
| 输入通道 | 1 | ||||||||
| 额定电压 | <25VDC/50VDC/100VDC0VDC | ||||||||
| 输入电源 | 输入电压 | 160-265vac | |||||||
| 输入频率 | 45-65赫兹 | ||||||||
| 充电电流 | 最大15A | ||||||||
| 变频器输出 | 输出电压 | 220VAC±5%usmn; 5%usmn; 5% | |||||||
| 输出频率 | 50Hz±1%usmn; 1%usmn; 1% | ||||||||
| 切换时间 | 5ms的 | ||||||||
| 变频器输出保护 | 输入过压/了解保护,直流欠压保护,峰值浪涌保护,过载保护:100〜120%,30s; 120%,100毫秒; > 150%,50ms;输出短路 <150ust;150us | ||||||||
| 其他 | 噪声 | <45dB45dB | |||||||
| 工作环境温度 | 0-40ºC;ordm;C | ||||||||
| 储存环境温度 | -15ºC〜+ 50ºC+ 50ºCrdm;C+50 ºC | ||||||||
| 运行/储存相对湿度 | 0〜90%无结露 | ||||||||
| 操作高度 | 0-3000m | ||||||||
| 存储空间 | 0-15000m | ||||||||
| 产品尺寸(D * W * H mm) | 430*145*224 | ||||||||


A1)及时交货和良好的售后服务。
A2)我们有自己的工厂,售价有竞争力。
A3)我们所有的产品都通过了CE,RoHS,ISO9001:2008认证。
A4)100%新材料生产和优质。
A5)专业研发技术团队平均10年经验。ence.

| Model NO. | SNC-050 |
| Output Power | 500W |
| Brand | Snat |
| Power Source | Solar Power |
| OEM/ODM Service | Provide |
| Waveform | Pure Sine Wave |
| Company | Manufacturer |
| Application | Household; Industrial; Commerical |
| Transport Package | International Standard |
| Origin | Foshan Guangdong |
| Phase | Single |
| Certification | CE, ISO9001 |
| Type | DC/AC Inverters |
| Nature of Wave String | Sine Wave Inverter |
| Output Voltage(V) | 110VAC/120VAC/220VAC/230VAC |
| Control Mode | PWM or MPPT |
| MOQ | 1 Unit |
| Trademark | Neutral |
| Specification | 430*145*224 mm |
| HS Code | 8504403090 |

| Model: NKY- | 500W | ||||||||
| Rated power | 500W | ||||||||
| DC Voltage | 12VDC/24VDC/48VDC | ||||||||
| Input of the solar module | Rated power | 500wp | |||||||
| Input channels | 1 | ||||||||
| Rated voltage | <25VDC/50VDC/100VDC0VDC | ||||||||
| Input of the mains supply | Input voltage | 160-265VAC | |||||||
| Input frequency | 45-65 Hz | ||||||||
| Charge current | Max 15A | ||||||||
| Output of the inverter | Output voltage | 220VAC ± 5%usmn; 5%usmn; 5% | |||||||
| Output frequency | 50Hz ± 1%usmn; 1%usmn; 1% | ||||||||
| Switching time | 5ms | ||||||||
| Output protection of the inverter | Input overvoltage/understand protection, DC undervoltage protection, peak surge protection, overload protection: 100~120%, 30s; 120%,100ms; ﹥150%, 50ms; output short circuit <150ust;150us | ||||||||
| Other | Noise | <45dB45dB | |||||||
| Ambient temperature for operation | 0-40 ºCordm;Cordm;C | ||||||||
| Ambient temperature for storage | -15 ºC~+50 ºC+50 ºCrdm;C+50 ºC | ||||||||
| Relative humidity for operation/storage | 0~90% No condensation | ||||||||
| Altitude for operation | 0-3000m | ||||||||
| Altitude for storage | 0-15000m | ||||||||
| Product dimensions(D*W*H mm) | 430*145*224 | ||||||||


A1)Prompt delivery and good after-sale services.
A2)We have our own factory,the selling prices is competitive.
A3)All of our products are certified with CE, RoHS, ISO9001:2008.
A4)100% new materials for production and superior quality.
A5)Professional R&D technology team average 10 years experience.ence.ence.
