1500W太阳能逆变器与太阳能控制器的UPS发电机
| 型号。 | SNIC-150 |
| 输出功率 | 1500W |
| 牌 | SNAT |
| 能量源 | 电力 |
| oem / odm服务 | 提供 |
| 波形 | 纯正弦波 |
| 公司 | 生产厂家 |
| 应用 | 家庭;产业;商用 |
| 运输包装 | 国际标准 |
| 起源 | 广东佛山 |
| 相 | 单 |
| 证明 | ce,iso9001 |
| 类型 | 直流/交流逆变器 |
| 波弦的性质 | 正弦波逆变器 |
| 输出电压(V) | 110VAC / 120VAC / 220VAC / 230VAC |
| 控制模式 | pwm或mppt |
| MOQ | 1单位 |
| 商标 | 中性 |
| 规范 | 430 * 145 * 224毫米 |
| HS编码 | 8504403090 |


| 类型 | SNIC-202 | |
| 额定容量(W) | 1500w | |
| 额定直流电压(V) | 24 / 48VDC | |
| 电源输入 | 输入电压(V) | 160〜265v交流 |
| 充电电流(A) | 15A | |
| 变频器输出 | 输出电压 | 220V AC±5%lusmn; 5%lusmn;5% |
| 输出频率 | 50Hz的±1%lusmn; 1%lusmn;1% | |
| 波 | 纯正弦波,THD<4%(Full load)oad) | |
| 太阳能输入 | 最大。电压(V) | 84V |
| 额定功率(Wp) | 1500W | |
| 充电电流(A) | 30A | |
| 电池 | 电池内置容量(Ah) | / |
| 过充保护电压(V) | 58V | |
| 过充电恢复电压(V) | 56V | |
| 恒定充电电压(V) | 54.4V | |
| 欠压报警电压(V) | 44V | |
| 其他 | 太阳能电池与蓄电池之间的电压降(V) | ≤0.3v0.3v0.3V |
| 蓄电池与负载之间的电压降(V) | ≤0.15v.15v.15V | |
| 相对湿度 | 0〜90%无结露 | |
| 保护功能 | 防止夜间反击充电;电池过充,放电保护,太阳能逆向连接 | |
| 充电控制模式 | PWM | |
| n.w./g.w.(kg) | 26.2/23.5 | |



A1)及时交货和良好的售后服务。
A2)我们有自己的工厂,售价有竞争力。
A3)我们所有的产品都通过了CE,RoHS,ISO9001:2008认证。
A4)100%新材料生产和优质。
A5)专业研发技术团队平均10年经验。ence.

| Model NO. | SNIC-150 |
| Output Power | 1500W |
| Brand | Snat |
| Power Source | Electric Power |
| OEM/ODM Service | Provide |
| Waveform | Pure Sine Wave |
| Company | Manufacturer |
| Application | Household; Industrial; Commerical |
| Transport Package | International Standard |
| Origin | Foshan Guangdong |
| Phase | Single |
| Certification | CE, ISO9001 |
| Type | DC/AC Inverters |
| Nature of Wave String | Sine Wave Inverter |
| Output Voltage(V) | 110VAC/120VAC/220VAC/230VAC |
| Control Mode | PWM or MPPT |
| MOQ | 1 Unit |
| Trademark | Neutral |
| Specification | 430*145*224 mm |
| HS Code | 8504403090 |


| Type | SNIC-202 | |
| Rated capacity (W) | 1500w | |
| Rated DC voltage (V) | 24/48vdc | |
| Mains supply Input | Input voltage (V) | 160~265V AC |
| Charge current (A) | 15A | |
| Inverter Output | Output voltage | 220V AC±5%lusmn;5%lusmn;5% |
| Output frequency | 50Hz±1%lusmn;1%lusmn;1% | |
| Wave | Pure sine wave, THD<4%(Full load)oad) | |
| Solar power Input | Max. voltage (V) | 84V |
| Rated power (Wp) | 1500W | |
| Charge current (A) | 30A | |
| Battery | Battery built-in capacity(Ah) | / |
| Overcharge protection voltage (V) | 58V | |
| Over-charged recovery voltage (V) | 56V | |
| Constant charge voltage(V) | 54.4V | |
| Under-voltage alarm voltage (V) | 44V | |
| Others | voltage drop between solar battery with storage battery(V) | ≤0.3V0.3V0.3V |
| voltage drop between storage battery with loads (V) | ≤0.15V.15V.15V | |
| Relative humidity | 0~90% No condensation | |
| Protective function | against counter-attack charging at night;Battery overcharge, discharge protection, solar energy inversely connect | |
| Charge control mode | PWM | |
| N.W./G.W.(KG) | 26.2/23.5 | |



A1)Prompt delivery and good after-sale services.
A2)We have our own factory,the selling prices is competitive.
A3)All of our products are certified with CE, RoHS, ISO9001:2008.
A4)100% new materials for production and superior quality.
A5)Professional R&D technology team average 10 years experience.ence.ence.
