20kVA高频在线UPS
| 型号。 | SNU-20 |
| 保护 | 密封维护免费 |
| 分类 | 照明/动力 |
| 待机UPS | 正弦波输出UPS |
| 设备模式 | 分散 |
| 模式 | 双重转换 |
| 重量 | 160公斤 |
| 噪声 | <60db (Distance 1m)e 1m) |
| 商标 | SNAT |
| 起源 | 佛山市广东省 |
| 类型 | 线上 |
| 应用 | 行业 |
| 待机时间 | 标准机 |
| 输出容量 | 大型 |
| 牌 | SNAT |
| 波形 | 纯正弦波 |
| 尺寸 | 650*700*1600 |
| 服务 | OEM / ODM |
| 规范 | ce iso9001 |
| HS编码 | 8504402000 |

| 额定容量 | 20kva(16kw) |
| 输入电压 | 220V±20%usmn; 20%usmn;20% |
| 输入直流电压 | 192VDC |
| 输出电压 | 220V±1%lusmn; 1%lusmn;1% |
| 频率 | 50Hz / 60Hz的±0.5%SMN; 0.5%smn;0.5% |
| 谐波失真 | 线性负载小于3%(满),整流总谐波小于5% |
| 过载能力 | 130% |
| 波形 | 纯正弦波 |
| 保护 | 电池,电池低容量自动关机 |
| 液晶显示器 | 输出电压,频率,电池电压,输出功率(%) |
| 噪声 | ≤60dB(距离1m)1m) 1m) |
| 重量 | 160公斤 |
| 尺寸(mm) | 650*700*1600 |
| Model NO. | SNU-20 |
| Protection | Sealed Maintenance Free |
| Classification | Lighting/Power |
| Standby UPS | Sine Wave Output UPS |
| Equipment Mode | Decentralized |
| Mode | Double Conversion |
| Weight | 160kg |
| Noise | <60db (Distance 1m)e 1m) |
| Trademark | SNAT |
| Origin | Foshan City Guangdong Province |
| Type | On-line |
| Application | Industry |
| Standby Time | Standard Machine |
| Output Capacity | Large Type |
| Brand | Snat |
| Waveform | Pure Sine Wave |
| Size | 650*700*1600 |
| Service | OEM/ODM |
| Specification | CE ISO9001 |
| HS Code | 8504402000 |

| Rated capacity | 20kVA (16kW) |
| Input voltage | 220V±20%usmn;20%usmn;20% |
| Input DC voltage | 192VDC |
| Output: voltage | 220V±1%lusmn;1%lusmn;1% |
| Frequency | 50Hz/60Hz±0.5%smn;0.5%smn;0.5% |
| Harmonic distortion | Linear load is less than 3% (full), rectifying total harmonic is less than 5% |
| Overload capacity | 130% |
| Waveform | pure sine wave |
| Protections | battery, battery low capacity automatic shutdown |
| LCD display | the output voltage, frequency, battery voltage, output power (%) |
| Noise | ≤60dB (distance 1m) 1m) 1m) |
| Weight | 160kg |
| Size (mm) | 650*700*1600 |