5kVA(4KW)智能型高频在线UPS
| 型号。 | SNU-5 |
| 类型 | 线上 |
| 应用 | 行业 |
| 待机时间 | 标准机 |
| 输出容量 | 大型 |
| 牌 | SNAT |
| 波形 | 纯正弦波 |
| 尺寸 | 560 * 570 *717毫米 |
| 控制模式 | 内部CPU控制 |
| 转移时间 | 0毫秒 |
| 规范 | ce iso9001 |
| HS编码 | 8504402000 |
| 相 | 单相 |
| 保护 | 过压保护 |
| 分类 | 照明/动力 |
| 待机UPS | 正弦波输出UPS |
| 设备模式 | 分散 |
| 模式 | 双重转换 |
| 机器重量 | 40公斤 |
| 服务 | OEM / ODM |
| 面板 | LED / LCD |
| 商标 | SNAT |
| 起源 | 佛山市广东省 |

| 额定容量 | 5kva(4kw) |
| 输入电压 | 130-275V |
| 输入频率 | 50Hz±5%usmn; 5%usmn; 5% |
| 输出电压 | 220V±1%lusmn; 1%lusmn;1% |
| 输出频率 | ---与电源同步,在公用电源模式下进行调整 ---电池模式下为50Hz±5%ery mode |
| 转移时间 | 0毫秒 |
| 电池风格和数量 | 8 * 12V / 7AH |
| 输出波形 | 纯正弦波 |
| 充电时间 | 10-16小时 |
| 液晶显示器 | 输出电压,频率,电池电压,输出功率(%) |
| 过载功能 | 105-130%10分钟,130%1秒钟 |
| N.W./G.W.Weight | 40公斤/43公斤 |
| 尺寸(mm) | 560 * 570 *717毫米 |
| Model NO. | SNU-5 |
| Type | On-line |
| Application | Industry |
| Standby Time | Standard Machine |
| Output Capacity | Large Type |
| Brand | Snat |
| Waveform | Pure Sine Wave |
| Size | 560*570*717mm |
| Control Mode | Internal CPU Control |
| Transfer Time | 0ms |
| Specification | CE ISO9001 |
| HS Code | 8504402000 |
| Phase | Single Phase |
| Protection | Overvoltage |
| Classification | Lighting/Power |
| Standby UPS | Sine Wave Output UPS |
| Equipment Mode | Decentralized |
| Mode | Double Conversion |
| Machine Weight | 40kg |
| Service | OEM/ODM |
| Panel | LED/LCD |
| Trademark | SNAT |
| Origin | Foshan City Guangdong Province |

| Rated capacity | 5kVA (4kW) |
| Input voltage | 130-275V |
| Input Frequency | 50Hz ± 5%usmn; 5%usmn; 5% |
| Output: voltage | 220V±1%lusmn;1%lusmn;1% |
| Output Frequency | ---In synchronization with mains, adjustment on utility power mode ---50Hz ± 5% on battery modeery modeery mode |
| Transfer time | 0ms |
| Battery style and quantity | 8*12V/7Ah |
| Output Waveform | pure sine wave |
| Charging time | 10-16 hours |
| LCD display | the output voltage, frequency, battery voltage, output power (%) |
| Overload function | 105-130%10 minutes, 130% 1 second |
| N.W./G.W.Weight | 40kg/43kg |
| Size (mm) | 560*570*717mm |