500va在线不间断电源为UPS发电机
| 型号。 | SNU-050 |
| 保护 | 密封维护免费 |
| 分类 | 照明/动力 |
| 待机UPS | 正弦波输出UPS |
| 设备模式 | 分散 |
| 模式 | 双重转换 |
| 重量 | 4.2公斤 |
| 噪声 | <60db (Distance 1m)e 1m) |
| 商标 | SNAT |
| 起源 | 佛山市广东省 |
| 类型 | 线上 |
| 应用 | 行业 |
| 待机时间 | 标准机 |
| 输出容量 | 大型 |
| 牌 | SNAT |
| 波形 | 纯正弦波 |
| 尺寸 | 345X160X215mm |
| oem / odm服务 | 提供 |
| 规范 | ce iso9001 |
| HS编码 | 8504402000 |

| 模型 | 500VA |
| 额定容量(KW) | 400W |
| 输入电压 | 170V〜270V |
| 输入频率 | 50Hz的±5%lusmn; 5%lusmn;5% |
| 输出电压 | 220V±10%usmn; 10%usmn;10% |
| 频率稳定 | 50Hz的±5%lusmn; 5%lusmn;5% |
| 传输时间(电池模式的公用电源) | <10ms10ms |
| 装机时间 | 5-15米(一台电脑) |
| 电池风格和数量 | 1 * 12V / 4.5AH |
| 输出波形 | 方波 |
| 充电时间 | 10-16小时 |
| 内部CPU控制 | 256*618*626 |
| 电池 | 用于变频器输出的先进PWM技术 |
| 保护 | 当电池放电和负载超过120%时,UPS自动保护和关闭输出自检和过充放电保护LED显示屏 |
| 包装尺寸 | 345x160x215mm |
| n.w./g.w。 | 4.2公斤/4.5公斤 |

| Model NO. | SNU-050 |
| Protection | Sealed Maintenance Free |
| Classification | Lighting/Power |
| Standby UPS | Sine Wave Output UPS |
| Equipment Mode | Decentralized |
| Mode | Double Conversion |
| Weight | 4.2kg |
| Noise | <60db (Distance 1m)e 1m) |
| Trademark | SNAT |
| Origin | Foshan City Guangdong Province |
| Type | On-line |
| Application | Industry |
| Standby Time | Standard Machine |
| Output Capacity | Large Type |
| Brand | Snat |
| Waveform | Pure Sine Wave |
| Size | 345X160X215mm |
| OEM/ODM Service | Provide |
| Specification | CE ISO9001 |
| HS Code | 8504402000 |

| Model | 500VA |
| Rated capacity (KW) | 400W |
| Input voltage | 170V~270V |
| Input frequency | 50Hz±5%lusmn;5%lusmn;5% |
| Output: voltage | 220V±10%usmn;10%usmn;10% |
| frequency stability | 50Hz±5%lusmn;5%lusmn;5% |
| Transfer time (utility power to battery mode) | <10ms10ms |
| Time for loading machine | 5-15m (for one PC) |
| Battery style and quantity | 1*12V/4.5Ah |
| Output wave form | square wave |
| Charging time | 10-16 hours |
| Internal CPU control | 256*618*626 |
| Battery | Advanced PWM technology for inverter output |
| Protection | When battery discharge and load is over 120%, UPS automatic protection and shut down output self-test and overcharge and discharge protections LED display |
| Packing size | 345x160x215mm |
| N.W./G.W. | 4.2kg/4.5kg |
