1kVA在线UPS,日常使用电源
| 型号。 | SNU-010 |
| 保护 | 密封维护免费 |
| 分类 | 照明/动力 |
| 待机UPS | 正弦波输出UPS |
| 设备模式 | 分散 |
| 模式 | 双重转换 |
| 重量 | 60公斤 |
| 噪声 | <60db (Distance 1m)e 1m) |
| 商标 | SNAT |
| 起源 | 佛山市广东省 |
| 类型 | 线上 |
| 应用 | 行业 |
| 待机时间 | 标准机 |
| 输出容量 | 大型 |
| 牌 | SNAT |
| 波形 | 纯正弦波 |
| 尺寸 | 256*618*626 |
| oem / odm服务 | 提供 |
| 规范 | ce iso9001 |
| HS编码 | 8504402000 |

| 模型 | 1KVA |
| 额定容量(KW) | 800W |
| 输入电压 | 130~275v |
| 输入频率 | 50Hz的±5%lusmn; 5%lusmn;5% |
| 输出电压 | 220V±1%lusmn; 1%lusmn;1% |
| 输出频率 | 与电源同步,在公用电源模式下进行调整 |
| |
| 转移时间 | 0毫秒 |
| 电池风格和数量 | 3 * 12V / 7AH |
| 输出波形 | 正弦波 |
| 充电时间 | 10-16小时 |
| 尺寸(mm)W * D * H | 145 * 220 *405毫米 |

| Model NO. | SNU-010 |
| Protection | Sealed Maintenance Free |
| Classification | Lighting/Power |
| Standby UPS | Sine Wave Output UPS |
| Equipment Mode | Decentralized |
| Mode | Double Conversion |
| Weight | 60kg |
| Noise | <60db (Distance 1m)e 1m) |
| Trademark | SNAT |
| Origin | Foshan City Guangdong Province |
| Type | On-line |
| Application | Industry |
| Standby Time | Standard Machine |
| Output Capacity | Large Type |
| Brand | Snat |
| Waveform | Pure Sine Wave |
| Size | 256*618*626 |
| OEM/ODM Service | Provide |
| Specification | CE ISO9001 |
| HS Code | 8504402000 |

| Model | 1KVA |
| Rated capacity (KW) | 800W |
| Input voltage | 130~275v |
| Input frequency | 50Hz±5%lusmn;5%lusmn;5% |
| Output: voltage | 220V±1%lusmn;1%lusmn;1% |
| Output frequency | in synchronization with mains, adjustment on utility power mode |
| |
| Transfer time | 0ms |
| Battery style and quantity | 3*12V/7AH |
| Output wave form | sine-wave |
| Charging time | 10-16 hours |
| Size (mm)W*D*H | 145*220*405mm |
