15kVA电源频率在线不间断电源UPS高品质
| 型号。 | SNU-150 |
| 保护 | 密封维护免费 |
| 分类 | 照明/动力 |
| 待机UPS | 正弦波输出UPS |
| 设备模式 | 分散 |
| 模式 | 双重转换 |
| 重量 | 130公斤 |
| 噪声 | <60db (Distance 1m)e 1m) |
| 商标 | SNAT |
| 起源 | 佛山市广东省 |
| 类型 | 线上 |
| 应用 | 行业 |
| 待机时间 | 标准机 |
| 输出容量 | 大型 |
| 牌 | SNAT |
| 波形 | 纯正弦波 |
| 尺寸 | 650*700*1600 |
| oem / odm服务 | 提供 |
| 规范 | ce iso9001 |
| HS编码 | 8504402000 |

| 模型 | 15KVA |
| 额定容量(KW) | 12千瓦 |
| 输入电压 | 220V±20%usmn; 20%usmn;20% |
| 输入直流电压 | 192VDC |
| 输出电压 | 220V±1%lusmn; 1%lusmn;1% |
| 频率稳定 | 50Hz / 60Hz的±0.5%SMN; 0.5%smn;0.5% |
| 过载能力 | 130% |
| 波形 | 纯正弦波 |
| 报警 | 电池低电压,蜂鸣器每1秒一次;电池停止放电,蜂鸣器持续 |
| 液晶显示器 | 输出电压,频率,电池电压,输出功率(%) |
| 重量 | 60公斤 |
| 尺寸(mm)W * D * H | 256*618*626 |
| 电池 | 电池低电量自动关机 |
| 超载 | (120-150%),30秒钟,然后自动关闭 |
| 过温 | UPS内部温度> 85t; 85ºCordm;Çordm;C,自动保护 |
| 输出短路 | 电流限制,自动关机,保险丝和保险丝开关保护 |

| Model NO. | SNU-150 |
| Protection | Sealed Maintenance Free |
| Classification | Lighting/Power |
| Standby UPS | Sine Wave Output UPS |
| Equipment Mode | Decentralized |
| Mode | Double Conversion |
| Weight | 130kg |
| Noise | <60db (Distance 1m)e 1m) |
| Trademark | SNAT |
| Origin | Foshan City Guangdong Province |
| Type | On-line |
| Application | Industry |
| Standby Time | Standard Machine |
| Output Capacity | Large Type |
| Brand | Snat |
| Waveform | Pure Sine Wave |
| Size | 650*700*1600 |
| OEM/ODM Service | Provide |
| Specification | CE ISO9001 |
| HS Code | 8504402000 |

| Model | 15KVA |
| Rated capacity (KW) | 12KW |
| Input voltage | 220V±20%usmn;20%usmn;20% |
| Input DC voltage | 192VDC |
| Output: voltage | 220V±1%lusmn;1%lusmn;1% |
| frequency stability | 50Hz/60Hz±0.5%smn;0.5%smn;0.5% |
| overload capacity | 130% |
| waveform | pure sine wave |
| Alarm | Battery low voltage, buzzer every 1 seconds at a time; The battery stop to discharge, buzzer continuous |
| LCD display | The output voltage, frequency, battery voltage, output power (%) |
| Weight | 60kg |
| Size (mm)W*D*H | 256*618*626 |
| Battery | Battery low energy automatic shutdown |
| Overload | (120-150%), 30 seconds, then shuts down automatically |
| Over temperature | UPS internal temperature ﹥85t;85ºCordm;Cordm;C, automatic protection |
| Output short-circuit | Current limiting, automatic shutdown, fuse and fuse switch protection |
