1kw用于UPS发电机的高频太阳能支架单独逆变器
| 型号。 | SNI-H100 |
| 输出功率 | 1000W |
| 牌 | SNAT |
| 能量源 | 太阳能 |
| 输出电压 | 110VAC,120VAC; 220VAC; 230VAC |
| oem / odm服务 | 提供 |
| 应用 | 电源系统 |
| 运输包装 | 国际标准 |
| 起源 | 广东佛山 |
| 相 | 单 |
| 证明 | ce,iso9001 |
| 类型 | 直流/交流逆变器 |
| 波弦的性质 | 正弦波逆变器 |
| 波形 | 纯正弦波 |
| 特殊的设计 | 接受 |
| 商标 | SNAT |
| 规范 | 360 * 196 *78毫米 |
| HS编码 | 8504403090 |


| 输出功率 | 1000W |
| 额定直流电压 | 24VDC |
| 输出电压 | 220V AC,±5%lusmn; 5%lusmn;5% |
| 输出频率 | 50Hz / 60Hz,±0.5%smn; 0.5%smn;0.5% |
| 输出波形 | 纯正弦波形 |
| 效率 | > 87%(80%)阻抗负载 |
| 无负载损耗 | <8W |
| 保护功能 | 直流过电压/欠压保护,过载,短路保护 |
| 风扇 | 温控开关控制 |
| 尺寸(D * W * H) | 360 * 196 *78毫米 |
| 包装尺寸 | 420 * 220 *14毫米 |
| n.w./g.w。 | 3.2公斤/3.9公斤 |


A1)及时交货和良好的售后服务。
A2)我们有自己的工厂,售价有竞争力。
A3)我们所有的产品都通过了CE,RoHS,ISO9001:2008认证。
A4)100%新材料生产和优质。
A5)专业研发技术团队平均10年经验。ence.

| Model NO. | SNI-H100 |
| Output Power | 1000W |
| Brand | Snat |
| Power Source | Solar Power |
| Output Voltage | 110VAC;120VAC; 220VAC;230VAC |
| OEM/ODM Service | Provide |
| Application | Power System |
| Transport Package | International Standard |
| Origin | Foshan Guangdong |
| Phase | Single |
| Certification | CE, ISO9001 |
| Type | DC/AC Inverters |
| Nature of Wave String | Sine Wave Inverter |
| Waveform | Pure Sine Wave |
| Special Design | Accept |
| Trademark | SNAT |
| Specification | 360*196*78mm |
| HS Code | 8504403090 |


| Output power | 1000W |
| Rated DC voltage | 24VDC |
| Output voltage | 220V AC, ±5%lusmn;5%lusmn;5% |
| Output frequency | 50Hz/60Hz, ±0.5%smn;0.5%smn;0.5% |
| Output waveform | pure sine wave form |
| Efficiency | ﹥87% (80%) impedance loadload |
| No load loss | <8W |
| Protection function | DC over-voltage/under-voltage protection, overload, short-circuit protection |
| Fan | temperature control switch control |
| Dimensions (D*W*H) | 360*196*78mm |
| Packaging size | 420*220*14mm |
| N.W./G.W. | 3.2Kg/3.9Kg |


A1)Prompt delivery and good after-sale services.
A2)We have our own factory,the selling prices is competitive.
A3)All of our products are certified with CE, RoHS, ISO9001:2008.
A4)100% new materials for production and superior quality.
A5)Professional R&D technology team average 10 years experience.ence.ence.
