背部按摩器的红外按摩器枕头
| 型号。 | MM-21 |
| 方法 | 捏合 |
| 按摩方法 | 向前和向后的按摩ssage |
| 大特点 | 红外加热 |
| 控制模式 | 微计算机 |
| 电源类型 | 电动 |
| 商标 | Rocaogo |
| 起源 | 深圳中国 |
| 功能 | 疲劳消除 |
| 类型 | 电动 |
| 适合 | 老人 |
| 应用 | 颈背腰围大腿脚 |
| 按摩 | 揉捏/按摩/滚动/加热 |
| 材料 | 高品质亚麻织物 |
| 规范 | CE,Rohs |
| HS编码 | 9019101000 |
特点:
1.) 我们用 高级亚麻布 做盖子,许多其他类似的产品只是用普通布;
2. ) 封面是 移动 和 耐水洗;
3. ) 我们有 洗涤标签 明确提供产品信息;
4.) 我们的产品有 反向拉链 设计,但大多数其他产品,他们不。
5.) 我们有 CE报告 为我们的按摩垫证明我们的产品是质量保证。
6.) 该 内部零件 完全被一层布包裹,正如您在我的最后一封电子邮件中发送给您的照片中所看到的那样,当您打开他人时,只是内部机器没有精美的装饰,这是不安全和专业的。
7.) 一键控制,操作方便。
8.) 强大 魔术贴设计 在后面。当我强壮的时候,我的意思是说。
9.) 按摩方向 四个按摩球每一分钟更换一次,可提供更宽广的按摩区域和优质的按摩体验。

2. 特价:
- 选择高品质的亚麻织物,并使用网格状设计,吸收,干燥,透气,耐磨。
- 双向揉捏,按摩区域更宽。体验更多样化。
- 根据不同的身体部位,将皮带设计固定到固定位置。
- 简单操作,一键控制,它自动按摩和更换模式只需要按下按钮。
--4 按摩球,高频旋转加热组合.

3。规范:
| 功率: | 30W |
| 电压: | dc12v 2.5a |
| 产品礼盒大小: | 335 * 230 *125毫米 |
| 纸箱尺寸: | 520 * 355 *480毫米 |
| G.W / ctn: | 16.3公斤 |
| N.W / ctn; | 15.3公斤 |
| Pcs / ctn: | 8件 |
| 颜色: | 红棕色布朗Brown |

| Model NO. | MM-21 |
| Methods | Kneading |
| Massage Method | Forward & Backward Massageassagessage |
| Big Features | Infrared Heating |
| Control Mode | Micro Computermatic |
| Power Type | Electric |
| Trademark | Rocaogo |
| Origin | Shenzhen China |
| Function | Fatigue Elimination |
| Type | Electric |
| Suitable for | The Elderly |
| Application | Neck Back Waist Thigh Foot |
| Massage | Kneading /Massage /Rolling/Heating |
| Material | High Quality Linen Fabric |
| Specification | CE, Rohs |
| HS Code | 9019101000 |
1. Features:
1.) We use the superior linen fabric to make the cover, many other similar products just use ordinary cloth;
2. ) The cover is removable and washable;
3. ) We have the washing label clearly present the product information;
4.) Our product has the reverse zipper design, but most other products, they do not.
5.) We have CE report for our massage cushion to prove our product is quality guaranteed.
6.) The inner parts is fully wrapped by a layer of cloth, as you can see in my picture sent to you in my last email, while when you open the others, it is just the inner machine without delicate decoration which is not safe and professional.
7.) One button control, easy to operate.
8.) Strong Velcro design on the back. When I said strong, I do mean it.
9.) Massage direction of the four massage balls changes every one minute which could provide much wider massage area and excellent massage experience.

2. Specials:
--Selecting high quality linen fabric and using a grid -like design , absorbent , dry, breathable, Wearproof.
--Bidirectional kneading, massage area wider. Experience more diverse.
--Velcro straps design to fixed position according to different body parts.
--Simple operate, one -button control, it auto massage and change mode only need push the button.
--4 massage balls , high frequency rotating and heating combined.

3. Specification:
| Power: | 30W |
| Voltage: | DC12V 2.5A |
| Product gift box size: | 335*230*125mm |
| Carton size: | 520*355*480mm |
| G.W / ctn: | 16.3kg |
| N.W / ctn; | 15.3kg |
| Pcs/ ctn: | 8pcs |
| Color: | Red & BrownBrownBrown |
