虹吸多余的浴室厕所
| 型号。 | yz1818 |
| 结构体 | 一块 |
| 冲洗控制方法 | 手按类型 |
| 安装类型 | 站在地板上 |
| 样式 | 欧洲的 |
| 应用 | 成人 |
| 运输包装 | 标准出口包装 |
| 起源 | 滁州 |
| 材料 | 陶瓷的 |
| 引流 | 虹吸 |
| 马桶碗形 | 回合 |
| 耗水量 | 节水型 |
| 颜色 | 白色 |
| 商标 | 扬子 |
| 规范 | 700 * 380 *770毫米 |
| HS编码 | 6910100000 |
| 类型 | 冲洗厕所 |
| 材料 | 陶瓷的 |
| 特征 | 双同花顺 |
| 颜色 | 白色/象牙色/作为客户呃的要求 |
| 尺寸 | 700 * 380 *770毫米 |
| 优点 | 节水,龙卷风冲洗,极限配置,管玻璃技术,严格QC |
| 座套 | 塑料质量最好,关闭缓慢 |
| 冲洗方法 | 冲洗冲洗 |
| 排水模式 | S陷阱:300 / 413mm |
| 安装 | 安装在地板上 |

| Model NO. | YZ1818 |
| Structure | One Piece |
| Flushing Control Method | Hand Press Type |
| Mounting Type | Standing Floor |
| Style | European |
| Application | Adult |
| Transport Package | Standard Export Packing |
| Origin | Chuzhou |
| Material | Ceramic |
| Drainage | Siphonic |
| Toilet Bowl Shape | Round |
| Water Consumption | Water Saving Type |
| Color | White |
| Trademark | Yangzi |
| Specification | 700*380*770mm |
| HS Code | 6910100000 |
| Type | Washdown flushing toilet |
| Material | Ceramic |
| Feature | Dual-Flush |
| Color | White/Ivory/as the custormer's request |
| Size | 700*380*770mm |
| Advantage | Water-saving, Tornado-Flushing, Ultimate configuration, Tube-glazing technology, Strictly QC |
| Seat Cover | Plastic with best quality, slow closing |
| Flushing Method | Washdown Flush |
| Drainage Pattern | S-trap: 300/413mm |
| Installation | Floor-Mounted |
