医疗诊断膝盖反射锤子
| 型号。 | WF-RH-001 |
| 类型 | 诊断反射锤 |
| 组 | 中老年 |
| 商标 | 确保护理或OEM |
| 规范 | CE |
| HS编码 | 90189090 |
| 分类 | 诊断和监测设备的生理功能 |
| 证明 | ce,sgs,iso13485 |
| 尺寸 | 20厘米 |
| 运输包装 | 纸板箱 |
| 起源 | 中国 |






| 材料 | 手术分级不锈钢 |
| 尺寸 | 20厘米 |
| 锤子提示 | 由软硅制成。 |
| 提示颜色 | 黑色,灰色红色或任何。 |
| 包装 | 1pc /箱,50个/箱 |
| Ctn大小 | 52x27x37厘米 |
| n.w /毛重。 | 14KGS / 15公斤 |
| Model NO. | WF-RH-001 |
| Type | Diagnostic Reflex Hammer |
| Group | Middle-aged and Old |
| Trademark | Sure care or OEM |
| Specification | CE |
| HS Code | 90189090 |
| Classification | Physiological Functions of Diagnosis and Monitoring Equipment |
| Certification | CE, SGS, ISO13485 |
| Size | 20cm |
| Transport Package | Carton |
| Origin | China |






| Material | Surgical Graded Stainless Steel |
| Size | 20cm |
| Hammer Tips | Made of Soft Silicon. |
| Tip Color | Black, Grey Red or any. |
| Packing | 1pc/box, 50pcs/ctn |
| Ctn size | 52x27x37 cm |
| N.W/G.W. | 14kgs/15kgs |