厨房秤Mc-01
| 型号。 | MC-01 |
| 称重 | <30kg;30kg |
| 位置 | 桌面秤 |
| 测量方法 | 自动 |
| 功能 | 称重秤,计数秤 |
| 形状 | 圆 |
| 规范 | 220x220x70mm |
| 准确性 | 0.1g |
| 显示类型 | LED |
| 材料 | 玻璃 |
| 应用 | 商业规模,特殊尺度,Kictchen |
| 结构体 | 机电电子秤 |
| 商标 | 密米尔 |
| 起源 | 中国 |
| 型号。 | MC-01 |
| 体重范围 | 2G-5000克 |
| 单元 | 克磅盎司 |
| 电源 | 2XAAA电池 |
| 显示类型 | 液晶显示 |
| 产品尺寸 | 220x220x70mm |
| 数量 | 3783pcs / 20GP 7566pcs / 40GP 9189pcs / 40HQ |



| Model NO. | MC-01 |
| Weighing | <30kg;30kg |
| Location | Desktop Scale |
| Measure Method | Automatic |
| Function | Weighing Scale, Counting Scales |
| Shape | Circular |
| Specification | 220x220x70mm |
| Accuracy | 0.1g |
| Display Type | LED |
| Material | Glass |
| Application | Commercial Scale, Special Scales, Kictchen |
| Structure | Mechanical and Electronic Scale |
| Trademark | Mimir |
| Origin | China |
| Model No. | MC-01 |
| Weight Range | 2g-5000g |
| Unit | g-lb-oz |
| Power supply | 2XAAA Batteries |
| Display Type | LCD |
| Product size | 220x220x70mm |
| Quantity | 3783pcs/20GP 7566pcs/40GP 9189pcs/40HQ |


