体重MD-02
| 型号。 | MD-02 |
| 称重 | 30-300kg |
| 位置 | 平台秤 |
| 测量方法 | 自动 |
| 功能 | 称重秤,计数秤 |
| 形状 | 广场 |
| 规范 | 370x376x58mm |
| 准确性 | 0.1公斤 |
| 显示类型 | LED |
| 材料 | 玻璃 |
| 应用 | 工业秤,商业规模,特种秤 |
| 结构体 | 机电电子秤 |
| 商标 | 密米尔 |
| 起源 | 中国 |

| 型号。 | MD-02 |
| 体重范围 | 5-180kg |
| 容量 | 180公斤/ 396lb / 28st |
| 准确性 | 100克/ 0.2lb |
| 单元 | 公斤磅可切换 |
| 传感器 | 4高精度应变仪传感器 |
| 功率 | 4XAAA电池 |
| 显示类型 | LED |
| 产品尺寸 | 323x323x26mm净重:1.8kg |
| 礼品大小 | 370x376x58mm毛重:1.95kg |
| 开关 | 自动开/关 |
| 数量 | 3218pcs / 20GP 6436pcs / 40GP 7816pcs / 40HQ |


| Model NO. | MD-02 |
| Weighing | 30-300kg |
| Location | Platform Scale |
| Measure Method | Automatic |
| Function | Weighing Scale, Counting Scales |
| Shape | Square |
| Specification | 370x376x58mm |
| Accuracy | 0.1kg |
| Display Type | LED |
| Material | Glass |
| Application | Industrial Scales, Commercial Scale, Special Scales |
| Structure | Mechanical and Electronic Scale |
| Trademark | Mimir |
| Origin | China |

| Model No. | MD-02 |
| Weight Range | 5-180kg |
| Capacity | 180kg/396lb/28st |
| Accuracy | 100g/0.2lb |
| Unit | kg-lb-switchable |
| Sensors | 4 high percision strain gauge sensors |
| Power | 4XAAA Batteries |
| Display Type | LED |
| Product size | 323x323x26mm Net Weight:1.8kg |
| Gift size | 370x376x58mm Gross Weight:1.95kg |
| Switch | Auto on/off |
| Quantity | 3218pcs/20GP 6436pcs/40GP 7816pcs/40HQ |

