工厂直销椅带杯架(T016-D)

| 型号。 | T016 |
| 站脚 | 脚着陆 |
| 材料 | PU |
| 样式 | Tradictional |
| 项目 | 工厂直销椅与杯架 |
| 品牌 | Healthtec |
| 外观设计 | OEM欢迎 |
| 身体材料 | 铝合金,金属,其他,木制 |
| 颜色 | 棕色 |
| 商标 | Healthtec |
| 起源 | 中国广东(大陆) |
| 扶手 | 带扶手 |
| 旋 | 没有 |
| 写字板结构 | 没有 |
| 用法 | 会议室,教堂,礼堂,礼堂,家庭使用 |
| 靠背 | 倾斜和倾斜 |
| 保质 | 1年 |
| 电压 | 110-220V |
| 频率 | 50HZ-60HZ |
| 当前类型 | DC |
| 规范 | CE |
| 保证 | 一年 |
| 功率 | 100〜240vac,150w,50 / 60hz |
| 装船 | 广州或深圳,广东,中国 |
| 尺寸 | 产品尺寸:260 * 87 * 108cm 包装尺寸:90 * 87 * 108厘米+ 2 *(85 * 87 * 108)厘米 N.G.:134kg W.G.:140kg 数量/ 20'gp:40 pcs40 pcs 数量/ 40'hq:100pcs100pcs (实际尺寸,数量和重量取决于实际情况) |
| Model NO. | T016 |
| Station Foot | Foot Landing |
| Material | PU |
| Style | Tradictional |
| Item | Factory Direct Selling Chair with Cup Holder |
| Brand Name | Healthtec |
| Apparent Design | OEM Welcome |
| Body Materials | Aluminium Alloyed, Metal, Others, Wooden |
| Colour | Brown |
| Trademark | Healthtec |
| Origin | Guangdong, China (Mainland) |
| Armrest | With Armrest |
| Rotary | No |
| WordPad Structure | No |
| Usage | Meeting Room, Church, Auditorium, Hall, Home Using |
| Backrest | Recline and Incline |
| Warrantly | 1 Year |
| Voltage | 110-220V |
| Frequency | 50Hz-60Hz |
| Current Type | DC |
| Specification | CE |
| Warranty | One Year |
| Power Rate | 100~240VAC,150W,50/60 Hz |
| Shipment | Guangzhou or Shenzhen,Guangdong,China |
| Size | Product Size: 260*87*108cm PackingSize: 90*87*108cm + 2*(85*87*108)cm N.G.:134kg W.G.:140kg QTY/20'GP : 40 PCS40 PCS QTY/40'HQ : 100PCS100PCS (Actual size and quantity and weight are depending on actual situation) |