医院医IV滴架
| 型号。 | gt140-101 |
| 应用 | 临床 |
| 证明 | ce,fda,iso13485 |
| 医疗器械监管类型 | 类型1 |
| 包装形式 | 管:每20PCS一个出口纸箱 |
| 运输包装 | 出口纸箱(管):1270x230x260mm |
| 起源 | 中国浙江 |
| 特征 | 可重复使用 |
| 材料 | 金属 |
| 消毒 | 没有消毒 |
| 医疗器械注册/记录号 | Czysyjx(Z)Z2014no1560003 |
| 商标 | Greetmed |
| 规范 | CE / TUV |
| 包装形式 | 管:每20个一个出口纸箱 脚:每5个一个出口纸箱 |
| 包装尺寸 | 出口纸箱(管):1270x230x260mm 出口纸箱(脚):350x280x320mm |

| Model NO. | GT140-101 |
| Application | Clinical |
| Certification | CE, FDA, ISO13485 |
| Medical Device Regulatory Type | Type 1 |
| Form of Packing | Tube:Every 20PCS in One Export Carton |
| Transport Package | Export Carton(Tube): 1270x230x260mm |
| Origin | China Zhejiang |
| Feature | Reusable |
| Material | Metal |
| Disinfection | Without Disinfection |
| Medical Devices Reg./Record No. | Czysyjx(Z)Z2014no1560003 |
| Trademark | Greetmed |
| Specification | CE/TUV |
| Form of packing | Tube:every 20pcs in one export carton Foot:every 5pcs in one export carton |
| Size of packing | Export carton(Tube):1270x230x260mm Export carton(Foot):350x280x320mm |
