机车维修设备
议价
加入意向| 类型 | 电力机车 |
| 最低高度至轨面(mm) | 1567 |
| 从台面到轨道表面的最大高度(mm) | 2592 |
| 升高高度(mm) | 1025 |
| 提升速度(m / min) | 3(可调) |
| 最大有效悬臂(mm) | 2600 |
| 额定载荷(kg) | 500 |
| 运行速度(m / min) | 轨道:6(可调节) 地面:20(可调,最大= 28m / min,平地) |
| 成绩能力 | ≤10%; 10%;10% |
| 电源 | 电池:DC 48V |
| 油泵电机 | xqd-5 48v 5kw,n = 1500rpm |
| 齿轮泵 | CB-FA25-FL 25.36ml / r 6.3Mpa 1500rpm |
| 水电机 | BM6-625 6256ml / r 6.3Mpa 470Nm BM6-625 6256ml / r 6.3Mpa扭矩470Nm |
| 尺寸(长*宽*高)(mm) | 放下台面:5855 X 2500 X 3630 放下台面:3400 X 2500 X 3630 |

| Type | Electric Train |
| Lowest Height to Rail Surface (mm) | 1567 |
| Max Height from Countertop to Rail Surface (mm) | 2592 |
| Elevating Height (mm) | 1025 |
| Elevating Speed (m/min) | 3 (adjustable) |
| Max Effective Cantilever (mm) | 2600 |
| Rated Load (kg) | 500 |
| Running Speed (m/min) | Rail: 6 (adjustable) Ground: 20 (adjustable, max=28m/min, flat ground) |
| Grade Ability | ≤10%;10%;10% |
| Power Supply | Battery: DC 48V |
| Oil Pump Motor | XQD-5 48V 5KW, n=1500rpm |
| Gear Pump | CB-FA25-FL 25.36ml/r 6.3Mpa 1500rpm |
| Hydrolic Motor | BM6-625 6256ml/r 6.3Mpa 470Nm BM6-625 6256ml/r 6.3Mpa Torque 470Nm |
| Dimension (length*width*height) (mm) | Lay down the countertop: 5855 X 2500 X 3630 Lay down the countertop: 3400 X 2500 X 3630 |
