上升和下降医疗液压运输担架
议价
加入意向| 型号。 | THR-111B |
| 折叠 | 展开 |
| 安全带 | 可得到 |
| 体重容量 | 250公斤 |
| I.V极 | 不锈钢,高度可调 |
| 高度可调 | 是 |
| 证书 | iso和ce |
| 规范 | 2140 * 810 *720毫米 |
| HS编码 | 94029000 |
| 材料 | 金属 |
| 床垫 | 可得到 |
| 脚轮 | 200mm直径刹车脚轮 |
| 侧栏 | 折叠铝合金材料 |
| OEM服务 | 可得到 |
| 抬头向上 | 是 |
| 商标 | thr或oem |
| 起源 | 中国 |



| Model NO. | THR-111B |
| Folded | Unfolded |
| Safe Belts | Available |
| Weight Capacity | 250kg |
| I.V Pole | Stainless Steel with Height Adjustable |
| Height Adjustable | Yes |
| Certificate | ISO and CE |
| Specification | 2140*810*720mm |
| HS Code | 94029000 |
| Material | Metal |
| Mattress | Available |
| Castors | 200mm Dia. Castors with Brake |
| Side Rails | Foldaway, Aluminum Alloy Material |
| OEM Service | Available |
| Head Rest Upward | Yes |
| Trademark | THR or OEM |
| Origin | China |


