| 型号。 | THR-1A7 |
| 类型 | 担架 |
| 使用环境 | 醫院 |
| 条件 | 新 |
| N.W. | 6公斤 |
| 体重容量 | 181公斤 |
| 规范 | 96 * 53 *67厘米 |
| 材料 | 塑料 |
| 折叠 | 折叠 |
| 证明 | CE |
| 模型 | 担架 |
| G.W. | 7公斤 |
| 商标 | THR |
| 起源 | 江苏,中国(大陆) |
THR-1A7 PE救护车折叠担架
技术参数:
产品尺寸(长*宽*高):185 * 52 * 30厘米
折叠尺寸(长*宽*高):52 * 15 * 93厘米
包装尺寸:96 * 53 * 67cm
N. W .: 6kg
G. W .: 7kg
体重:181kg。
| Model NO. | THR-1A7 |
| Type | Stretcher |
| Using Ambient | Hospital |
| Condition | New |
| N.W. | 6kg |
| Weight Capacity | 181kg |
| Specification | 96*53*67cm |
| Material | Plastic |
| Folded | Folded |
| Certification | CE |
| Model | Stretcher |
| G.W. | 7kg |
| Trademark | THR |
| Origin | Jiangsu, China (Mainland) |
THR-1A7 PE Ambulance Foldaway Stretcher
Technical parameters:
Product Size (L*W*H ): 185*52*30cm
Folding Size (L*W*H ): 52*15*93cm
Packing Size: 96*53*67cm
N. W.: 6kg
G. W.: 7kg
Weight capacity: 181kg.