99%纯度类固醇粉屈庚酸具有良好的价格
| 型号。 | 1923-17-7 |
| 定制 | 非定制 |
| 适合 | 成人 |
| 纯度 | >99% |
| 产品名称 | 雄激素 |
| 交货时间 | 5-7工作日门到门 |
| MW | 416.64 |
| 分子式 | C27h44o3 |
| 规范 | 10克 |
| HS编码 | 9602001000 |
| 粉末 | 是 |
| 证明 | hse,iso 9001,usp,bp |
| 州 | 固体 |
| 型号 | 1923-17-7 |
| 化验 | 99.08% |
| 出口市场 | 全球 |
| CAS | 1923-17-7 |
| 商标 | 能量循环 |
| 起源 | 中国 |
99%纯度甾类粉末Drostanolone Enanthate具有良好的价格
快速详细:
| 英文名: | 丁香酸丁羟甲酯 |
| 别名: | Drolban;的Masteron |
| 分子式: | c27h44o3 |
| 分子量: | 416.64 |
| 特点: | 白色粉末 。 |
| 使用: | 雄激素和同化激素。 |
| 价钱 | 谈判 |
| MOQ | 20g |
| 付款 | T / T,西联,钱币 |
| 包装: | 根据客户要求进行包装 |
| 送货方式 | dhl,tnt,fedex,hkems,ups |
| 运输费用 | 500g以内是45美元 |
| 交货时间 | 在您支付后24小时内,应在7天内到达您的手 |
| 售后服务 | 您的产品发送后,请尽快给您跟踪号码 也可以帮你把粉末转化成注射剂 |
描述:
Masteron是一种含有类固醇泼尼松龙丙酸酯的可注射制剂。 Drostanolone是二氢睾酮的衍生物,最具体的是2α-甲基二氢睾酮。结果,这种类固醇的结构是不与雌激素发生芳香化的中等合成代谢/强效雄激素的结构。因此,保水和男子乳房发育不会与这种药物发挥作用。事实上,Masteron可能在体内表现出抗雌激素活性,与其他底物竞争结合芳香酶。这会降低其他类固醇的转化率,Masteron的作用方式与口服类固醇Proviron.Bodybuilders的作用非常类似非芳香化雄激素,并且在切割阶段发现Masteron非常有用。它通常在竞赛之前的几个星期使用,以努力提高对肌肉的密度和硬度的改善。只要身体脂肪百分比足够低,大大增强其合成代谢作用。因此,它可以有效地用作填充剂,提供高质量肌肉质量的一致增益。它也可以成功地与其他类固醇组合以增强效果。混合屈屈松醇与可注射的合成代谢剂如Deca-Durabolin或Equipoise可以证明是非常有用的,例如,两者提供显着增强的肌肉收获,而不会过多的保水。为了获得更大的质量增益,更强的雄激素如Dianabol或注射睾丸激素可以做到这一点。如果这些类固醇单独使用(通常是较高剂量),这里的结果可能是极度的肌肉增益,具有较低的保水水平和其他雌激素副作用。当然,Masteron也可以在训练的切割阶段使用。与Winstrol,Primobolan或Oxandrolone联合使用的这种药物的循环应该能够在无类固醇的情况下非常分解代谢期间提供极大的肌肉保留和脂肪损失。这是一个额外的好处,这些类固醇都不会芳香化,因此没有额外的担心不必要的水和脂肪保留。tion.

| 醋酸睾酮 | 醋酸泼沸石 | MGF |
| 睾丸激素 | 硝酸泰伦博酮 | peg mgf |
| 癸酸睾酮 | 醋酸乙烯酮 | CJC-1295 |
| 睾丸激素 | 十八碳烯酸胆固醇 | cjc-1295 dac |
| 睾酮异辛酸 | 胆红素胆碱 | PT-141 |
| 睾酮苯丙酸酯 | 丙酸丙酮 | 诺坦-1 |
| 丙酸睾酮 | 癸酸诺龙 | 诺坦-2 |
| 睾丸酮十一酸 | 苯丙酸诺德洛尔 | GHRP-2 |
| Mesterone | Nandrolone十一烷酸酯 | GHRP-6 |
| 睾酮Sustanon 250 | 丙酸诺龙酮 | 伊帕瑞林 |
| 醋酸纤维素 | 丙酸诺龙 | 海沙瑞林 |
| Methylandrostanolone | Methyltrienolone | Sermorelin |
| 戊酸甲酚酚 | 丙酸泼尼松龙酮 | 催产素 |
| 醋酸甲羟苯酯 | 雄激素 | tb500 |
| 康复龙 | Stanolone | 片段176-191 |
| 的Anavar | 他达拉非 | 曲普瑞林 |
| Winstrol | 伐地那非 | Tesamorelin |
| 柠檬酸氯米芬 | 大力补 | 戈那瑞林 |
| 柠檬酸托瑞米芬 | 他莫昔芬柠檬酸盐 | DSIP |
| 非那雄胺 | 盐酸达索西汀 | Selank |
| 我们的服务 | |
| 交货快 | 在收到付款后的24小时内交货 |
| 质量 | 质量可以承诺热卖到全球 |
| 付款条件 | T / T银行转账,西联汇款,贝宝,比特币和MoneyGram可用 |
| 样品 | 样品随时可用 |
| 随时跟踪您的订单 | 随时通知您的订单进一步的新情况 |
| 包 | 专业包装专业材料 |
| Model NO. | 1923-17-7 |
| Customized | Non-Customized |
| Suitable for | Adult |
| Purity | >99% |
| Producut Name | Drostanolone Enanthate |
| Delivery Time | 5-7 Working Days Door to Door |
| MW | 416.64 |
| Molecular Formula | C27h44o3 |
| Specification | 10grams |
| HS Code | 9602001000 |
| Powder | Yes |
| Certification | HSE, ISO 9001, USP, BP |
| State | Solid |
| Model No | 1923-17-7 |
| Assay | 99.08% |
| Export Market | Global |
| CAS | 1923-17-7 |
| Trademark | Energy Cycle |
| Origin | China |
99% Purity Steroids Powder Drostanolone Enanthate with Good Price
Quick Detail:
| English name: | Dromostanolone Enanthate |
| Alias: | Drolban;Masteron |
| Molecular formula: | C27H44O3 |
| Molecular weight: | 416.64 |
| Characters: | White powder . |
| Use: | Androgens and assimilation hormonal. |
| Price | negotiate |
| MOQ | 20g |
| payment | T/T , West Union , Money Gram |
| Packing: | According to customer requirements for packaging |
| Shipping way | DHL, TNT, FEDEX, HKEMS, UPS |
| Shipping fee | Within 500g is $45 |
| Delivery time | Within 24 hours after you pay and should arrive your hands within 7 days |
| After-sales service | Give you the tracking number ASAP after your products send out Also will give you the way to help you convert the powder into injection |
Description:
Masteron is an injectable preparation containing the steroid drostanolone propionate. Drostanolone is a derivative of dihydrotestosterone, most specifically 2alpha-methyldihydrotestosterone. As a result, the structure of this steroid is that of a moderate anabolic/potent androgen which does not aromatize to estrogen. Water retention and gynecomastia therefore do not come into play with this drug. Masteron may in fact exhibit anti-estrogenic activity in the body, competing with other substrates for binding to aromatase. This would reduce the conversion rate of other steroids, Masteron acting in the same way as the oral steroid Proviron.Bodybuilders have a strong like for non-aromatizing androgens, and find Masteron very useful in a cutting phase. It is generally used for a number of weeks prior to a competition, in an effort to bring out an improved look of density and hardness to the muscles. As long as body fat percentage is low enough,considerably intensifies its anabolic effect. It can therefore be used somewhat effectively as bulking agent, providing a consistent gain of high quality muscle mass. It can also be successfully combined with other steroids for an enhanced effect. Mixing drostanolone with an injectable anabolic such as Deca-Durabolin or Equipoise can prove quite useful for example, the two providing notably enhanced muscle gain without excessive water retention. For greater mass gains, a stronger androgen such as Dianabol or an injectable testosterone would do the trick. The result here can be an extreme muscle gain, with a lower level of water retention & other estrogenic side effects than if these steroids were used alone (usually in higher doses). Masteron could of course be used during cutting phases of training as well. A cycle of this drug combined with Winstrol, Primobolan or Oxandrolone should provide great muscle retention and fat loss, during a period which can be very catabolic without steroids. It is an added benefit that none of these steroids aromatize, and therefore there is no additional worry of unwanted water and fat retention.tion.tion.

| Testosterone Acetate | Trenbolone Acetate | MGF |
| Testosterone Cypionate | Trenbolone Enanthate | PEG MGF |
| Testosterone Decanoate | Boldenone Acetate | CJC-1295 |
| Testosterone Enanthate | Boldenone undecylenate | CJC-1295 DAC |
| Testosterone Isocaproate | Boldenone Cypionate | PT-141 |
| Testosterone Phenylpropionate | Boldenone Propionate | Melanotan-1 |
| Testosterone Propionate | Nandrolone Decanoate | Melanotan-2 |
| Testosterone Undecanoate | Nandrolone phenylpropionate | GHRP-2 |
| Mesterone | Nandrolone undecylate | GHRP-6 |
| Testosterone Sustanon 250 | Nandrolone cypionate | Ipamorelin |
| Clostebol Acetate | Nandrolone propionate | Hexarelin |
| Methylandrostanolone | Methyltrienolone | Sermorelin |
| Methenolone Enanthate | Drostanolone Propionate | Oxytocin |
| Methenolone Acetate | Drostanolone Enanthate | TB500 |
| Anadrol | Stanolone | Fragment 176-191 |
| Anavar | Tadalafil | Triptorelin |
| Winstrol | Vardenafil | Tesamorelin |
| Clomifene citrate | Dianabol | Gonadorelin |
| Toremifene citrate | Tamoxifen Citrate | DSIP |
| Finasteride | Dapoxetine hydrochloride | Selank |
| Our Service | |
| Fast Delivery | Delivery within 24 hours upon receipt of your payment |
| Quality | Quality can be promised. Hot sell to Worldwide |
| Payment Terms | T/T Bank Transfer, Western Union, Paypal, Bitcoin and MoneyGram Available |
| Sample | Sample available at any time |
| Tracking your order at any time | Inform your order's further new situation at any time |
| Package | Professional packing with professional materials |