ABS矩形蒸汽淋浴房

| 型号。 | yz8001 |
| 开放式 | 滑动 |
| 功能 | 多功能,足部按摩,臭氧消毒器,OA |
| 托盘材料 | ABS |
| 玻璃厚度 | 5毫米 |
| 电脑控制面板 | 电脑控制面板 |
| 商标 | 扬子 |
| 规范 | 1600 * 1000 *2280毫米 |
| HS编码 | 940600009 |
| 托盘形状 | 长方形 |
| 人 | 单 |
| 面板材料 | 钢化玻璃 |
| 框架材料 | 铝合金 |
| 淋浴方式 | 组合淋浴 |
| 立体声 | 调频 |
| 运输包装 | 标准Exort纸箱包装 |
| 起源 | 滁州 |
| 型号。 | yz8001 |
| 尺寸 | 1600 * 1000 *2280毫米 |
| 材料 | ABS板,钢化玻璃,铝合金 |
| 特点与配置ation | |
| 带FM收音机的液晶电脑面板 | 是 |
| 风扇和扬声器 | 是 |
| 天花灯 | 是 |
| 背景光 | 是 |
| 顶级淋浴 | 1个 |
| 滑动手柄淋浴 | 1个 |
| 身体喷气机 | 16个 |
| 足部按摩 | 1个 |
| 黄铜水龙头 | 1个 |
| 玻璃架 | 2 个 |
| 镜子 | 1个 |
| 内置座椅 | 1个 |
| 美国进水口 | 1个 |
| 不锈钢旋钮 | 1对 |
| 下水 | 1个 |
| 钢化玻璃厚度 | 5毫米 |
| 不锈钢支撑在浴缸下 | 是 |
| 完成颜色 | |
| 淋浴盘 | 白色 |
| 铝合金型材 | 缎 |
| 钢化玻璃 | 蓝色门玻璃 |
| 触摸屏控制器 | * |
| 3KW蒸汽发生器 | * |
| 恒温龙头 | * |
| 1HP水泵 | * |
| 0.25HP气泵 | * |
| 橡胶垫 | * |
| 包 | 4 CTNS / SET,纸箱和木箱 |
| 包装体积 | 2.5 cbm |
| 毛重/净重 | 162公斤/ 170公斤 |
| 数量/ 20英尺集装箱 | 11个 |
| 数量/ 40hq容器 | 27个 |
| MOQ | 10 个 |
| 交货时间 | 30 天 收到付款后 |
| 装货港 | 南京 或上海 |
| 付款期限 | TT,LC |
| 生产能力 | 1000 PCS /月 |
| 保修时间 | 电器零件12个月,其他零件24个月。 |
| oem / odm服务 | 可得到 |
| Model NO. | YZ8001 |
| Open Style | Sliding |
| Function | Multi-functional, Foot Massage, Ozone Sterilizer, OA |
| Tray Material | ABS |
| Glass Thickness | 5mm |
| Computer Control Panel | Computer Control Panel |
| Trademark | Yangzi |
| Specification | 1600*1000*2280mm |
| HS Code | 940600009 |
| Tray Shape | Rectangle |
| Person | Single |
| Panel Material | Tempered Glass |
| Frame Material | Aluminium Alloy |
| Shower Mode | Combination Shower |
| Stereo | FM |
| Transport Package | Standard Exort Carton Pack |
| Origin | Chuzhou |
| Model No. | YZ8001 |
| Size | 1600*1000*2280mm |
| Material | ABS Board, Tempered Glass, Aluminum Alloy |
| Features & Configurationationation | |
| LCD Computer Panel with FM Radio | Yes |
| Fan and Loudspeaker | Yes |
| Ceiling Light | Yes |
| Background Light | Yes |
| Top Shower | 1 PC |
| Sliding Handle Shower | 1 PC |
| Body Jets | 16 PCS |
| Foot Massage | 1 PC |
| Brass Faucet | 1 PC |
| Glass Shelf | 2 PCS |
| Mirror | 1 PC |
| Built-in Seat | 1 PC |
| American Water Inlet | 1 PC |
| Stainless Steel Knob | 1 Pair |
| Drainer | 1 PC |
| Thickness of Tempered Glass | 5 mm |
| Stainless steel support under tub | Yes |
| Finish Color | |
| Shower Tray | White |
| Aluminum Alloy Profile | Satin |
| Tempered Glass | Blue Door Glass |
| Touch Screen Controller | * |
| 3KW Steam Generator | * |
| Thermostatic Faucet | * |
| 1HP Water Pump | * |
| 0.25HP Air Pump | * |
| Rubber Cushion | * |
| Package | 4 CTNS /SET, carton box and wood crate |
| Packing Volume | 2.5 CBM |
| Gross Weight/Net Weight | 162 KG/170 KG |
| Quantity/20ft container | 11 PCS |
| Quantity/40hq container | 27 PCS |
| MOQ | 10 PCS |
| Delivery Time | 30 days after receipt of payment |
| Loading Port | Nanjing or Shanghai |
| Payment Term | TT, LC at sight |
| Production Capacity | 1000 PCS/month |
| Warranty Time | 12 months for electric parts, 24 months for other parts. |
| OEM/ODM Service | Available |