简单的淋浴门与定制的大小
| 型号。 | yz3223a |
| 开放式 | 折页 |
| 框架材料 | 铝合金 |
| 框架风格 | 带框架 |
| 玻璃处理 | 钢化玻璃 |
| 手柄方向 | 横 |
| 商标 | 扬子 |
| 规范 | 800*800*1980/900*900*1980 |
| HS编码 | 9406000090 |
| 形状 | 长方形 |
| 门数量 | 单门 |
| 镜面表面处理 | 光 |
| 玻璃厚度 | 8毫米 |
| 处理材料 | 铝合金 |
| 手柄数量 | 1 |
| 运输包装 | 标准Exort纸箱包装 |
| 起源 | 滁州 |
| 简单的淋浴门,定制尺寸 | |
| 模型 | yz3223a |
| 尺寸 | 定制 |
| 玻璃门 | 5毫米回火透明玻璃 |
| 更多厚度选择:4毫米可用 | |
| 玻璃类型 | 更多的玻璃完成选择:无光泽玻璃,磨砂玻璃,酸性玻璃,印刷玻璃,彩色玻璃,彩色酸性玻璃等。 |
| 帧 | 缎面铝框架. |
| 更多关于铝合金和外形的选择:镀铬,白色和其他可用. | |

| Model NO. | YZ3223A |
| Open Style | Folding |
| Frame Material | Aluminium Alloy |
| Frame Style | With Frame |
| Glass Treatment | Tempered Glass |
| Handle Direction | Transverse |
| Trademark | Yangzi |
| Specification | 800*800*1980/900*900*1980 |
| HS Code | 9406000090 |
| Shape | Rectangular |
| Number of Doors | Single Door |
| Frame Surface Finishing | Polished |
| Glass Thickness | 8mm |
| Handle Material | Aluminium Alloy |
| Number of Handles | 1 |
| Transport Package | Standard Exort Carton Pack |
| Origin | Chuzhou |
| Simple shower door with customized size | |
| Model | YZ3223A |
| Size | Customized |
| Glass Door | 5 mm tempered clear glass |
| More thickness choice: 4 mm available | |
| Glass Type | More glass finish choices: matt glass, frosted glass, acid glass, print glass,colorful woven glass , colorful acid glass etc. |
| Frame | Satin finished aluminum frame. |
| More choices about a luminum finish and shape : Chrome, White painted and other available. | |
