Mimir足部按摩器与加热浴
| 型号。 | 毫米-01E |
| 加热 | 加热 |
| 定制 | 定制 |
| 工作准则 | 泡泡按摩器 |
| 材料 | ABS塑料 |
| 颜色 | 白色+灰色 |
| 应用 | 脚丫子 |
| 商标 | 密米尔 |
| 规范 | 40.5 * 29.5 *47.5厘米 |
| HS编码 | 9019101000 |
| 加热方式 | 电热 |
| 申请地点 | 商业用途,住宅用途,家庭用品 |
| 类型 | 水 |
| 功率 | 500W |
| 最高温度 | 35~48 |
| 额定电压 | 220V / 50HZ |
| 证书 | Kc,Ce |
| 运输包装 | 内黄盒(410 * 300 * 482)外黄盒 |
| 起源 | 中国江苏 |


| 颜色 | 白+灰 |
| 功率 | 500W |
| 功能 | 加热,冲浪,红灯,泡氧 |
| 内部高度 | 20厘米 |
| 组态 | 药箱;便携手柄 |
| 包装 | 内黄盒(410 * 300 * 482) 外黄盒(422 * 314 * 494) |

| Model NO. | MM-01E |
| Heating | With Heating |
| Customized | Customized |
| Working Principle | Bubble Massager |
| Material | ABS Plastic |
| Color | White+Gray |
| Application | Foot |
| Trademark | Mimir |
| Specification | 40.5*29.5*47.5cm |
| HS Code | 9019101000 |
| Heating Mode | Electric Heating |
| Application Place | Commerical Use, Residential Use, Household |
| Type | Water |
| Power | 500W |
| Max Temp | 35~48 |
| Rated Voltage | 220V/50Hz |
| Certificate | Kc, Ce |
| Transport Package | Inner Yellow Box (410*300*482) Outer Yellow Box |
| Origin | Jiangsu, China |


| Color | white+gray |
| Power | 500W |
| Function | heating,surfing,red light,bubble oxygen |
| Height of inner | 20CM |
| Configuration | medicine box; portable handle |
| Packing | Inner yellow box (410*300*482) Outer yellow box ( 422 * 314 *494) |
