热红外脚SPA按摩器与Kc证书
| 型号。 | 毫米-15F |
| 加热 | 加热 |
| 定制 | 定制 |
| 工作准则 | 泡泡按摩器 |
| 功率 | 500W |
| Capcity | 10L |
| 排水方式 | 马努 |
| 防水盖 | 没有 |
| 商标 | 密米尔 |
| 规范 | 48 * 33 * 42厘米 |
| HS编码 | 9019101000 |
| 加热方式 | 电热 |
| 申请地点 | 商业用途,住宅用途,家庭用品 |
| 类型 | 滚动 |
| Vlotage | Vlotage |
| 最高温度 | 35℃〜48ºc; C〜48ºcdm;C;C~48ºC |
| 内在深度 | 20厘米 |
| 控制方式 | 把手 |
| 加热方式 | PTC |
| 运输包装 | 家庭 |
| 起源 | 中国江苏 |



| 颜色 | 白+灰 |
| 功率 | 500W |
| 功能 | 加热,红灯,气泡氧气 |
| 内部高度 | 20厘米 |
| 组态 | 便携手柄 |
| 包装 | 内黄盒(410 * 300 * 482) 外黄盒(422 * 314 * 494) |
| 生化的 |
|
| m.o.q | 1x40'hq |
| 价格条款 | fob连云港 |
| 付款条件 | 批量生产前30%的存款, |
| 平衡b / l的副本 |
公司介绍
常问问题
Q1: 我可以用自己的标志吗?
A1:是的,我们很乐意支持用自己的品牌扩大市场;
Q2:我们如何快速响应客户查询?
A2:专业线,广泛供应商采购,我们将尽最大努力回复您!
Q3:如果我们需要电动脚踏温泉按摩器,你会寄给我们吗?
A3:是的,当然,长期以来我们有可靠的供货系统!
Q4.你有出口电动脚踏温泉按摩器的经验吗?你以前出口哪个国家?
A4:亲爱的经理,我们有很多出口到许多国家的经验,例如。
德国荷兰比利时,法国,波兰,意大利,西班牙,迪拜,伊朗,澳大利亚,孟加拉国,泰国,新西兰等俄罗斯。
| Model NO. | MM-15F |
| Heating | With Heating |
| Customized | Customized |
| Working Principle | Bubble Massager |
| Power | 500W |
| Capcity | 10L |
| Drainage Way | Manu |
| Waterproof Cover | No |
| Trademark | Mimir |
| Specification | 48*33*42 cm |
| HS Code | 9019101000 |
| Heating Mode | Electric Heating |
| Application Place | Commerical Use, Residential Use, Household |
| Type | Rolling |
| Vlotage | Vlotage |
| Max Temp | 35ºC~48ºC;C~48ºCdm;C;C~48ºC |
| Inner Depth | 20cm |
| Control Way | Knob |
| Heating Way | PTC |
| Transport Package | Household |
| Origin | Jiangsu, China |



| Color | white+gray |
| Power | 500W |
| Function | heating,red light,bubble oxygen |
| Height of inner | 20CM |
| Configuration | portable handle |
| Packing | Inner yellow box (410*300*482) Outer yellow box ( 422 * 314 *494) |
| Quatity |
|
| M.O.Q | 1X40'HQ |
| Price Terms | FOB LIANYUNGANG |
| Payment Terms | 30% OF DEPOSIT BEFORE MASS PRODUCTION, |
| BALANCE AGAINST COPY OF B/L |
Company Introduction
FAQ
Q1: Could i use my own logo on it?
A1:Yes, we are glad to support to enlarge your markets with your own brand;
Q2:How we do quick response to customer inquiry?
A2:Professional lines,widely supplier sourcing and we will try our best to reply you at first time!
Q3:Will you send to us if we need electric foot spa massager in hurry?
A3:Yes,sure,we have reliable supplying system for long time!
Q4.Do you have experience to export electric foot spa massager oversea?which countries did you export before?
A4:Dear manager,we have lots of experiences to export to many countries before,eg.
Germany Netherlands Belgium, France ,Poland, Italy ,Spain,Dubai , Iran, Australia, Bangladesh, Thailand, New Zealand Russia and so on.