足浴SPA按摩器和足浴类型按摩性能mm-13L
| 型号。 | MM-13升 |
| 加热 | 加热 |
| 定制 | 定制 |
| 工作准则 | 泡泡按摩器 |
| 功率 | 800W |
| 功能 | 加热,泡沫,红灯,冲浪,汽车滚筒 |
| 运输包装 | 纸板箱 |
| 起源 | 中国 |
| 加热方式 | 电热 |
| 申请地点 | 商业用途,住宅用途 |
| 类型 | 水 |
| Vlotage | 220V / 50HZ |
| 最高温度 | 35℃〜48ºc; C〜48ºcdm;C;C~48ºC |
| 商标 | OEM |
| 规范 | 43 * 34.5 *54厘米 |
| HS编码 | 90191010 |
| 包装细节: | 纸箱或礼品盒。 根据您的需要定制。 在正常情况下 735pcs / 40HQ |
| 交货细节: | 付款后25天内发货 |


| Model NO. | MM-13L |
| Heating | With Heating |
| Customized | Customized |
| Working Principle | Bubble Massager |
| Power | 800W |
| Function | Heating,Bubble,Red Light,Surfing,Auto Roller |
| Transport Package | Carton |
| Origin | China |
| Heating Mode | Electric Heating |
| Application Place | Commerical Use, Residential Use |
| Type | Water |
| Vlotage | 220V/50Hz |
| Max Temp | 35ºC~48ºC;C~48ºCdm;C;C~48ºC |
| Trademark | OEM |
| Specification | 43*34.5*54cm |
| HS Code | 90191010 |
| Packaging Details: | CARTON OR GIFT BOX. CUSTOMIZE ACCORDING TO YOUR NEED. IN NORMAL: 735pcs/40HQ |
| Delivery Detail: | Shipped in 25 days after payment |

