电脚SPA按摩器mm-8801
| 型号。 | MM-8801 |
| 加热 | 加热 |
| 定制 | 定制 |
| 工作准则 | 泡泡按摩器 |
| 纸箱尺寸 | 49 * 41 * 42 Cm |
| 内在深度 | 20〜30厘米 |
| 商标 | 密米尔 |
| 起源 | 中国 |
| 加热方式 | 电热 |
| 申请地点 | 商业用途 |
| 类型 | 水 |
| 功能 | 足部按摩器 |
| Capcity | 10L+ |
| 排水方式 | 管 |
| 规范 | 490x410x420mm |
| HS编码 | 9019101000 |


Q1: 我可以用自己的标志吗?
A1:是的, 我们很乐意通过自己的品牌来扩大市场;
Q2:我们如何快速响应客户查询?
A2:专业线,广泛供应商采购,我们将尽最大努力回复您!
Q3:如果我们需要电动脚踏温泉按摩器,你会寄给我们吗?
A3:是的,当然,长期以来我们有可靠的供货系统!
Q4.你有出口经验吗? 电动 脚温泉按摩器 海外?你以前出口哪个国家?
A4:亲爱的经理,我们有很多出口到许多国家的经验,例如。
德国荷兰比利时,法国,波兰,意大利,西班牙,迪拜,伊朗,澳大利亚,孟加拉国,泰国,新西兰等。
| Model NO. | MM-8801 |
| Heating | With Heating |
| Customized | Customized |
| Working Principle | Bubble Massager |
| Carton Size | 49*41*42 Cm |
| Inner Depth | 20~30cm |
| Trademark | Mimir |
| Origin | China |
| Heating Mode | Electric Heating |
| Application Place | Commerical Use |
| Type | Water |
| Function | Foot Massager |
| Capcity | 10L+ |
| Drainage Way | Pipe |
| Specification | 490x410x420mm |
| HS Code | 9019101000 |


Q1: Could i use my own logo on it?
A1:Yes, we are glad to support to enlarge your markets with your own brand;
Q2:How we do quick response to customer inquiry?
A2:Professional lines,widely supplier sourcing and we will try our best to reply you at first time!
Q3:Will you send to us if we need electric foot spa massager in hurry?
A3:Yes,sure,we have reliable supplying system for long time!
Q4.Do you have experience to export electric foot spa massager oversea?which countries did you export before?
A4:Dear manager,we have lots of experiences to export to many countries before,eg.
Germany Netherlands Belgium, France ,Poland, Italy ,Spain,Dubai , Iran, Australia, Bangladesh, Thailand, New Zealand Russia and so on.