2011 最畅销项目 5w 灯泡带领 e27
| 包装详细信息: | 内包装: 一个片断到盒外包装: 一般贸易出口包 |
|---|---|
| 交货详细信息: | 7-40 天 |
古典风格节能 e27 带领灯泡 5w
我们为您提供精美的设计突出质量厂价格及优质的服务,我们还可以根据您的要求生产
规格
| 电压 | AC100-130V / AC220-240V |
| 勒克斯 | 425 ~ 475LM |
| 色温 | 2800-7500K |
| 湿度 | ( 95% |
| 工作温度 | -20 ~ +45°C |
| 现有基础 | E27 |
| 维度 | Φ59 * 115 毫米 |
| 光束角 | 100° |
| 光源 | Bridegelux 芯片 |
| LED 数量 | 5 * 1W |
材料
1.灯头: E27 是符合国际通用标准,易于安装
2.LED 芯片: 高品质 Bridegelux 芯片
3.灯罩: PC 罩不容易损坏
4.灯体: 铝是光优良的散热性能
功能
1.行政长官。催化裂化。ROHS 认证
2.较低的表面温度安全
3.没有紫外线和红外线辐射,没有其他有害物质
4.长服务时间) 50.000 h,35 倍至 convientioanl 灯
5.两年保修我们带领的质量
6.柔和、 均匀照明,没有闪烁现象,好为你的视力
7.广泛电压设计,和它是万能材料在所有国家中的应用
我们生产的产品
1.LED 管 (T5。T8。) T10
2.LED 球泡灯
3.LED 面板灯
4.LED 射灯
5.LED 天花灯
6.LED 珠宝灯
应用程序
1.在家庭、 客厅、 卧室、 其他室内照明装饰
2.在办公、 会议、 医院、 resuarant、 酒店、 照明等商业照明




| Packaging Details: | Inner packaging: one piece into a box Outer packaging: General export package |
|---|---|
| Delivery Detail: | 7-40 days |
Classical style energy saving e27 led bulb 5w
we supply you exquisite design&prominent quality&factory price&superior service, we also can produce according to your requirements
Specification
| Voltage | AC100-130V/ AC220-240V |
| LUX | 425~475LM |
| Color Temperature | 2800-7500K |
| Humidity | ( 95% |
| Working Temperature | -20 ~ +45°C |
| Base available | E27 |
| Dimension | φ59*115mm |
| Beam angle | 100° |
| Light Source | Bridegelux Chip |
| LED Qty. | 5 * 1W |
Materials
1. Lamp holder: E27 which is coincide with the international common criteria, easy to install
2. LED chip: high quality Bridegelux chip
3. Lamp cover: PC cover not easy to damage
4. Lamp body : aluminum which is lightand excellent heat dissipation
Features
1. CE.FCC.ROHS certified
2. Lower surface temperature, safe
3. No UV and IR radiation, no other harmful materials
4. Long service time) 50.000h, 35 times to the convientioanl lamps
5. Two year warranty for our led quality
6. Soft and even lighting , no flickering, good for your eyesight
7. widely voltage design, and it is universial applied in all countries
Product we produce
1. LED Tube (T5. T8. T10)
2. LED Bulb light
3. LED Panel light
4. LED Spot light
5. LED Ceiling light
6. LED Jewelry light
Application
1. Decoration at household, livingroom, bedroom, other indoor ligting
2. illumination at office, meeting, hospital, resuarant, hotel, other commercial lighting



