2011热销1X3W E12 LED蜡烛灯泡
| 包装细节: | 一般出口包装 |
|---|---|
| 交货详细信息: | 3-25days |
2011热销1X3W E12 LED蜡烛灯泡
3W LED蜡烛灯= 25W白炽灯
应用
1. 装饰吊灯
2.对于其他装饰
3.广泛应用于家用照明

功能与规格
1.绿色环保
2.节电,节省超过80%的电力。 降低您的照明电费
3.更长的服务时间超过50.000小时正常使用
4.良好的散热
5.易于安装和低光损失
| 能量消耗 | 3w |
| 电压: | AC100-240V / 50-60Hz的 |
| 流明: | 240-260LM |
| CRI: | )75RA |
| 材料: | 铝合金+玻璃 |
| CCT: | 2800-7500K |
| 灯头: | E14 / E27 / E12。 ... |
交易信息
分娩前1 T / T 30%的提前,70%余款
1.样品和小订单:3-7days内
2.质量顺序:内7-40days
netural包,OEM和ODM提供
我们的服务
1.保修两年
2.保护您的所有私人信息
3.如果我们的产品不能满足您的口味,我们可以帮助设计并放入产品 - 您自己定制的照明




| Packaging Details: | general export package |
|---|---|
| Delivery Detail: | 3-25days |
2011 Hot-selling 1x3w e12 led candle bulb
3W led candle light = 25W incandescent lamp
Application
1.decorated the chandelier
2. For other decoration
3. widely used in household lighting

Features & Specification
1. Green and environmental friendly
2. Power-saving , saving more than 80% power . reduce your lighting electricity bill
3. Longer service time over 50.000hours by normal use
4. Good heat dissipation
5. Easy installation and low light loss
| Power consumption | 3w |
| Voltage: | AC100-240V/ 50-60Hz |
| Lumens: | 240-260LM |
| CRI: | ) 75RA |
| Materials: | Aluminum+Glass |
| CCT: | 2800-7500K |
| Lamp base: | E14/ E27/ E12. ... |
Trade details
1. T/ T 30% in advance and 70% balance before delivery
1. sample and small order: within 3-7days
2. mass order: within 7-40days
netural pack, and OEM&ODM are available
Our Services
1. two years warranty
2. protect all your private information
3. if our products can not meet your taste , we can help to design and put into product - your own customized lightings



