360度13瓦特LED玉米灯通过CE / FCCROHS审定
| 包装细节: | 标准出口包 |
|---|---|
| 交货详细信息: | 3-40days |
360度13瓦特LED玉米灯通过CE / FCCROHS审定
参数信息
| 型号: | KJ-CBL13W-E01 |
| 功率: | 13w |
| 电压: | AC90-130V / AC220-240V |
| 色温: | 2300-7500K |
| 光通量: | 1040LM - 1170LM |
| 材料 | 个人计算机 |
| 工作湿度: | ( 95% |
| 发射温度: | -20 ~ +45°C |
| LED数量: | 86pcs |
| LED品牌: | 晶元芯片 |
| 显色指数: | )75Ra |
| 底座可供选择: | E27 / GU24 |
| 发光角度: | 100° |
| 寿命: | ≥50000Hrs |
| 品质保证: | 3年 |
特征
1.360度具有良好的brigtness
2,CE,FCC,ROHS认证
3.胸围防爆,防漏,精致小巧
4.安全环保,不含汞AMD紫外线和红外线
5.环境友好型
6.节能,节省超过60%的功率比炽烈的静穆灯
7.质量保证:3年
8,使用寿命长。 以上50.000小时由正常使用
应用程序了
1.酒吧,大厅。 公共屋,KTV
2.天花板上,下,墙,头照明
3. sairway,garge照明
4.专门设计用于采光
5.其他室内照明
6.家居装饰
7.其他商业照明

我们的优势
1.良好的声誉
2.高品质
3.小订单是avaliable
4. OEM。 ODM是可以接受的
5.保护您的所有私人信息
相关照片




| Packaging Details: | standard export package |
|---|---|
| Delivery Detail: | 3-40days |
360 degree 13w led corn bulb with CE/ FCCROHS certificated
Parameter information
| Model No: | KJ-CBL13W-E01 |
| Power: | 13w |
| Voltage: | AC90-130V/ AC220-240V |
| Color temperature: | 2300-7500K |
| Luminous Flux: | 1040LM-1170LM |
| Materials | PC |
| Working Humidity: | ( 95% |
| Emitting temperature: | -20 ~ +45°C |
| LED QTY: | 86pcs |
| LED brand: | Epistar Chip |
| Color rendering index: | ) 75Ra |
| Base available: | E27 / GU24 |
| Beam angle: | 100° |
| Lifespan: | ≥50000Hrs |
| Quality warranty: | 3years |
Features
1.360 degree with good brigtness
2. CE, FCC, ROHS certification
3. Bust-proof , prevent leakage , delicate and cabinet
4. safe and green , contains no mercury amd UV and infrared ray
5. Environmental-friendly
6. Energy-saving , saving more than 60% power than in candescent lamp
7. Quality warranty: 3years
8. Long service time . more than 50.000hours by normal use
Applicaiton
1. Bar , hall . public house , KTV
2. Ceiling , down , wall , and head lighting
3. sairway , garge lighting
4. Specially design for daylighting
5. other indoor lighting
6. household decoration
7. other commercial lighting

Our edge
1. Solid reputation
2. High quality
3. small order is avaliable
4. OEM . ODM are acceptable
5. Protect all your private information
Related photos



