2011hot 卖 4w 球泡灯玉米 GU24 基地
| 包装详细信息: | 标准出口包装 |
|---|---|
| 交货详细信息: | 3-40 天 |
2011 热卖 4w 带领玉米 lbulb 与 GU24 基地
参数信息
| 产品型号: | KJ-CBL4W-g01 |
| 电源: | 4w |
| 电压: | AC90-130V / AC220-240V |
| 色温: | 2300-7500K |
| 光通量: | 420 460LM |
| 材料 | PC |
| 工作湿度: | ( 95% |
| 发光的温度: | -20 ~ +45°C |
| LED 数量: | 20 个 |
| LED 品牌: | Epistar 芯片 |
| 显色指数: | ) 75Ra |
| 现有的基础: | E27 / GU24 |
| 光束角度: | 100° |
| 寿命: | ≥50000Hrs |
| 质量保证: | 3 年以上 |
功能
1.360 度与良好整屏
2.CE,FCC,ROHS 认证
3.破产证明,防止泄漏,微妙和内阁
4.安全和绿色,包含无汞 amd 紫外线和红外线
5.环境友好型
6.节约能源,节约 60%以上在炽热灯功率比
7.质量保修: 3 年以上
8.寿命长。超过 50.000hours 的正常使用
应用
1.酒吧里,大厅。公共屋 KTV
2.天花板,下来,墙上和头照明
3.渗水,浪子照明
4.专为采光的设计
5.其他室内照明灯具
6.家庭装饰
7.其他商业照明

我们的边缘
1.扎实的信誉
2.高质量
3.小订单是可用
4.OEM。ODM 是可以接受的
5.保护您的私人信息
相关的照片



| Packaging Details: | standard export package |
|---|---|
| Delivery Detail: | 3-40days |
2011 hot-selling 4w led corn lbulb with GU24 base
Parameter information
| Model No: | KJ-CBL4W-g01 |
| Power: | 4w |
| Voltage: | AC90-130V/ AC220-240V |
| Color temperature: | 2300-7500K |
| Luminous Flux: | 420-460LM |
| Materials | PC |
| Working Humidity: | ( 95% |
| Emitting temperature: | -20 ~ +45°C |
| LED QTY: | 20PCS |
| LED brand: | Epistar Chip |
| Color rendering index: | ) 75Ra |
| Base available: | E27 / GU24 |
| Beam angle: | 100° |
| Lifespan: | ≥50000Hrs |
| Quality warranty: | 3years |
Features
1.360 degree with good brigtness
2. CE, FCC, ROHS certification
3. Bust-proof , prevent leakage , delicate and cabinet
4. safe and green , contains no mercury amd UV and infrared ray
5. Environmental-friendly
6. Energy-saving , saving more than 60% power than in candescent lamp
7. Quality warranty: 3years
8. Long service time . more than 50.000hours by normal use
Applicaiton
1. Bar , hall . public house , KTV
2. Ceiling , down , wall , and head lighting
3. sairway , garge lighting
4. Specially design for daylighting
5. other indoor lighting
6. household decoration
7. other commercial lighting

Our edge
1. Solid reputation
2. High quality
3. small order is avaliable
4. OEM . ODM are acceptable
5. Protect all your private information
Related photos


