3W室内led灯泡点亮室内和商业
| 包装细节: | 内包装:55 * 55 * 110MM外箱:460 * 295 * 360MM,120个/箱 |
|---|---|
| 交货详细信息: | 确认订单后的3-7天内发货 |
3W室内led灯泡点亮室内和商业

E27 LED球泡灯
产品特点:
1.只使用品牌LED,如CREE,晶元光电,爱迪生,普瑞。
2.占用较少的80%,相比传统灯泡的能量。
3.固体电子学,抗振动。
4.即时的,无需预热时间。
特征:
| radiater材质 | 铝合金机身 |
| 伏特 | AC85-265V |
| Luminus公司光通量 | 220-250lm |
| 一生 | )50000小时 |
| 证书 | ISO9001:2008及CE及ROHS&FCC |
| 倾斜角 | 120度 |
| 环境温度 | -20~+40 |
| 功率 | 5W |
| 环境湿度 | (95% |
| 浅色 | 暖白:2800-3200K自然白:4000-4500K冷白:6000-6500K |
| 保证 | 2年 |
售后服务 :
我们为客户提供最优质的
最合理的价格
最可靠的交货时间和技术





欢迎到深圳市金茁安光电科技有限公司!
愿你一切最美好的祝福!
| Packaging Details: | Inner package: 55*55*110MM Carton: 460*295*360MM, 120pcs/ CTN |
|---|---|
| Delivery Detail: | Delivered within 3-7 days after the order confirmed |
3W indoor led bulbs light for indoor and commercial

E27 LED bulb lights
Features:
1. only use brand LED , such as CREE, Epistar, Edison, Bridgelux.
2. Consumes 80% less energy comparing to traditional bulbs.
3. Solid state electronics, vibration resistance.
4. Instant on, no warm up time required.
Feature:
| Material of radiater | Aluminum body |
| Volt | AC85-265V |
| Luminus Flux | 220-250lm |
| Life time | ) 50000HRS |
| Certificate | ISO9001: 2008 & CE & ROHS &FCC |
| Lean angle | 120 degree |
| Environment temperature | -20~+40 |
| Power | 5W |
| Environment humidity | (95% |
| Light color | Warm white: 2800-3200K Natural white: 4000-4500K Cool white: 6000-6500K |
| Warranty | 2 year |
After Service :
We provide the customers with the best quality
The most reasonable price
The most reliable delivery time and technology





Welcome to Shenzhen kingjo opto technology co., ltd!
May all the best wishes to you!