A60 big angle plastic LED tube
A60大角度塑料LED管
加入意向
- 高亮度光源2835
- 热塑灯体,绝缘安全,电压3750V
- 嵌入式铝,加强冷却能力,更高质量保证
- 高品质PC盖:高发光效率,无眩光
- 节能,可更换白炽灯
| 输入电压 | ac220-240v |
| 工作频率 | 50 / 60Hz |
| 瓦数 | 7W |
| cct | 3000K |
| 流明 | ≥560lm |
| cri | ≥80 |
| 生活 | 25,000小时 |
| 尺寸 | 60 * 108mm |
- Light source with high brightness 2835
- Thermal plastic lamp body, insulating and safe, voltage 3750V
- Embedded aluminum, strengthen cooling capacity, higher quality assurance
- High quality PC cover: high light emitting efficiency, no glare
- Energy saving, replaceable of incandescent lights
| Input voltage | AC220-240V |
| Working frequencies | 50/60Hz |
| Wattage | 7W |
| CCT | 3000K |
| Lumen | ≥560lm |
| CRI | ≥80 |
| Life | 25,000hrs |
| Size | 60*108mm |