LED Manufacturer for GU10 LED Spot Light Whitecolor
LED制造商GU10 LED射灯白色
加入意向
- 品牌进口LED芯片,流明效率高
- 高热传导
- 良好的散热
- PC +铝
- PMMA透镜提供高的发光效率
- 均匀颜色和准确的光源角度
- 可更换40W卤素灯
- 比卤素灯多10倍的实际寿命
- 高效生产线,先进,自动化
| 输入电压 | ac220v-240v |
| 工作频率 | 50 / 60Hz |
| 瓦数 | 5W |
| cct | 6000K |
| 流明 | 380Lm |
| cri | ≥80 |
| 寿命 | 25000小时 |
| 尺寸 | 50 * 45mm |
- Branded imported LED chip, high lumen efficiency
- High heat conduction
- Good heat dissipation
- PC+aluminimum
- PMMA lens gives high light emitting effieciency
- Uniform color and accurate angle of lightsource
- Replaceable for 40W halogen lights
- 10 times more of actual lifespan than halogen lights
- High-efficiency production line, advanced and automatic
| Input voltag | AC220v-240V |
| Working frequencies | 50/60Hz |
| Wattage | 5W |
| CCT | 6000K |
| Lumen | 380Lm |
| CRI | ≥80 |
| Lifespan | 25000Hrs |
| Size | 50*45mm |