我们的LED模组窗框边光优势:我们的窗口边界系统将轨道和覆盖在一起的LED模块编译在一起
2.两个LED模块之间的电线可以被盖完全隐藏
3.广泛用于装饰建筑物的边缘,存储前框架,托盘天花板照明和橱柜照明
4.非常容易安装我们的LED模块窗口边框系统,简单和易于运输
| 跟踪 | 一米 |
| LED数量 | 每米7个LED模块 |
| 工作电压 | 12v dc |
| 盖 | 8件一米 |
| IP排名 | ip65 |
| 尺寸 | 1000 * 32.4 * 12.1mm |
| 材料 | ABS和环氧树脂 |
| 认证 | ce RoHS指令 |
Our LED module window border light advantage:1. Our window border system compile the LED module with track and cover together
2. Wires between the two LED module can be hided by the cover perfectly
3. Widely use to decorate the edge of a building, store-front frames, tray ceiling lighting and cabinet under lighting
4. Very easy to install our LED module window border system, simple and transportable
| Track | one meter |
| LED quantity | 7-piece LED module per meter |
| Working voltage | 12V DC |
| Cover | 8-piece one meter |
| IP rank | IP65 |
| Size | 1000*32.4*12.1mm |
| Materials | ABS and epoxy resin |
| Certification | CE RoHS Directive-compliant |