GU10 LED Aluminum Spotlight
GU10 LED铝射灯
加入意向
- 品牌絮片COB的流明效率
- 高导电压铸铝具有良好的散热性能
- PMMA透镜,高透光率,准确光角,无斑点
- 可更换50W卤素灯
- 寿命比卤素灯多10倍
- 专利热系统,独特的设计
| 输入电压 | ac 220-240v |
| 工作频率 | 50 / 60Hz |
| 瓦数 | 7W |
| cct | 3000K |
| 流明 | ≥520lm |
| cri | ≥80 |
| 生活 | 25,000小时 |
| 尺寸 | 50 * 59mm |
- Branded flit COB of lumen efficiency
- High conductive die-casting aluminum gives good heat dissipation
- PMMA lens, high light transmittance accurate light angle, no spot
- Replaceable for 50W halogen light
- Lifespan is 10 time more than halogen light
- Patented thermal system, unique design
| Input Voltage | AC 220-240V |
| Working frequencies | 50/60Hz |
| Wattage | 7W |
| CCT | 3000K |
| Lumen | ≥520lm |
| CRI | ≥80 |
| Life | 25,000Hrs |
| Size | 50*59mm |