产品名称: 轻量级运动耳机
型号:WY-013
重量:GW169g
特征:1.耳内噪声设计,有效防止周围噪声,享受音乐安静
2.人体工程设计,防止泄漏
3.通过耳机打电话将减少手机辐射
4.高弹性强型线,不仅使Hi-Fi音质,而且延长了耳机的使用寿命
5.优质的价格和高质量的大量购买
美丽的包为您的零售。
7.特别设计的耳垫,保持耳机的耳机体育
描述:立体声音乐
2.长按菜单键:语音+ - /短按菜单键:歌曲+
3.应答呼叫
4.控制手机音乐暂停或恢复
5.电话号码的语音提示
6.连接两个手机
| 产品名称 | 蓝牙耳机 |
| 型号 | wy-013 |
| 芯片组 | csr4.1 |
| 颜色搭配 | 黑色白色金色 |
| 连接距离 | 15M |
| 通话时间 | 5个小时 |
| 待机时间 | 200小时 |
| 充电时间 | 2小时 |
| 重量 | 169g |
| 电池 | 60mAH内置聚合物电池 |
| 纸箱尺寸 | 17.5 * 14.5 * 3.6cm |
| 附件 | USB电缆,说明书 |
| 麦克风 | 高性能麦克风提供卓越的降噪 |
| 特征 | 支持麦克风,音乐控制,接听和结束通话 |
| 采样时间 | 5个工作日 |
| 交货时间 | 10-25天为5000pcs,25-35天为10000pcs,35〜-45天为50000pcs。 |
| 付款条件 | T / T提前30%存款,检查后装运前70%余额。 |
Product name: lightweight sport earphone
Model No: WY-013
Weight: GW169g
Features:1. In-Ear noise design, effectively prevents noise around, enjoy the music quiet
2. Human body engineering design to prevent leaky
3. Making a phone call by earphones will reduce mobile phones radiation
4. High elastic strong type wire, not only makes Hi-Fi sound quality but also extended the life of earphone
5. Advantage price and high quality for mass purchase
6. Beautiful package for your retail.
7. Especially Designed Ear Cushion to Keep the Headset in Ear for Sports
Description:1. Stereo music
2. Long press menu-key: voice+ - / short press menu key: song + -
3. Answer calls
4. Control cell phone music paused or resumed
5. Voice prompt for phone No.
6. Connect two cell phone
| Product name | Bluetooth headphone |
| Model No | WY-013 |
| Chipset | CSR4.1 |
| Color collocation | black white golden |
| Connected distance | 15M |
| Call time | 5 hours |
| Standby time | 200 hours |
| Charging time | 2 hours |
| Weight | 169g |
| Battery | 60mAH Built-in polymer battery |
| Carton size | 17.5*14.5*3.6CM |
| Accessory | USB cable, Instruction book |
| Microphone | high-performance mic deliver superb noise cancellation |
| Feature | Support Microphone, Music Control, Answer and End Calls |
| Sample time | 5 working days |
| Delivery lead time | 10-25 days for 5000pcs, 25-35 days for 10000pcs, 35 ~-45 days for 50000pcs. |
| Term of payment | T/T 30% deposit in advance, 70% balance before shipment after inspection. |






