液压切纸机

议价
加入意向液压切纸机670毫米宽
| 模型 | RCAQ - 670HC液压数控切纸机 |
| 最大。 切割尺寸 | 670毫米 |
| 最小。 切割尺寸 | 30毫米 |
| 切割高度 | 80毫米 |
| 精确 | ±0.2毫米 |
| 按纸模式 | 液 |
| 推纸方式 | 数控 |
| 程序 | 没有 |
| 显示 | 数字显示 |
| 电源 | 220V ( 110V ) ± 10 % / 50HZ ( 60HZ ) /3.1KW |
| 净重 | 480千克 |
| 总重量 | 520千克 |
| 机器尺寸(mm ) | 940*800*1240 |
| 包装尺寸(mm ) | 1560*1280*1470 |
Hydraulic paper cutting machine 670mm in width
| Model | RCAQ-670HC Hydraulic Numerical Paper Cutter |
| Max. cutting size | 670mm |
| Min. cutting size | 30mm |
| Cutting height | 80mm |
| Precision | ±0.2mm |
| Press paper mode | Hydraulic |
| Pushing paper mode | Numerical control |
| Program | No |
| Display | Digital Display |
| Power Supply | 220V (110V) ±10%/ 50HZ (60HZ) /3.1KW |
| Net weight | 480kg |
| Gross weight | 520kg |
| Machine Size (mm) | 940*800*1240 |
| Packing Size (mm) | 1560*1280*1470 |