G45 LED filament bulb E27 2W 6000K
G45 LED灯泡E27 2W 6000K
加入意向
- 用于高档玻璃外壳,用高温烧结配方密封,开发气体热量,流明维持率更高,更安全
- 高亮度,长寿命COB LED照明光源,具体光学设计,360°广角灯,通过高透光率玻璃面罩,更接近替代传统白炽灯泡
- EMC恒流驱动电源,寿命长,稳定性好,安全可靠
- 产品符合RoHS环保要求,无铅,汞等污染元素,无紫外线和红外,无辐射污染
| 输入电压 | ac220-240v |
| 工作频率 | 50 / 60Hz |
| 瓦数 | 2W |
| cct | 6000K |
| 流明 | ≥280Lm |
| cri | ≥80 |
| 生活 | 25000小时 |
| 尺寸 | 45 * 80mm |
- Use for high grade glass shell, which is sealed with a high temperature sintering recipe developed gas heat, lumen maintenance and more secure
- High brightness, long life COB LED lighting source, the specific optical design, 360° wide angle light, through the mask with high transmittance glass, closer to replace traditional incandescent bulbs
- EMC constant current drive power, long life, good stability, safety and reliability
- Product comply with RoHS environment protection requirements, without lead, mercury and other pollution elements, without ultraviolet and infrared, no radiation pollution
| Input voltage | AC220-240V |
| Working frequencies | 50/60Hz |
| Wattage | 2W |
| CCT | 6000K |
| Lumen | ≥280Lm |
| CRI | ≥80 |
| Life | 25000Hrs |
| Size | 45*80mm |