A50 Plastic LED Bulb 5W 3000K E27
A50塑料LED球泡5W 3000K E27
加入意向
- 高亮度品牌LED芯片2835
- 导热塑料体,绝缘安全,耐用,耐高压
- 高品质PC覆盖,发光效率高,无暗场
- 可更换15W / 25W白炽灯泡
- 驱动器兼容EMC,可调光
| 输入电压 | ac220-240v |
| 工作频率 | 50 / 60Hz |
| 瓦数 | 5W |
| cct | 3000K |
| 流明 | ≥400Lm |
| cri | ≥80 |
| 生活 | 25000小时 |
| 尺寸 | 50 * 94mm |
- High brightness branded LED chip 2835
- Heat conductive plastic body, insulating and safe, durable and high pressure proof
- High quality PC cover, high light emitting efficiency, no dark field
- Replaceable with 15W/25W incandescent bulbs
- Driver compatible with EMC, dimmable
| Input voltage | AC220-240V |
| Working frequencies | 50/60Hz |
| Wattage | 5W |
| CCT | 3000K |
| Lumen | ≥400Lm |
| CRI | ≥80 |
| Life | 25000Hrs |
| Size | 50*94mm |